Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond ha osztálytárs az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha osztálytárs az, akivel járni szeretnétek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Ha kölcsönös a vonzalom, akkor miért ne? :)
2010. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem gond, csak akkor lesz gond amikor szakitani fogtok


Tapasztalat :-)

2010. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi igen..A szakítás,stb..
2010. jún. 27. 22:17
 4/13 anonim ***** válasza:
ne kezdj osztálytárssal :) tapasztalat
2010. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

ha már a tapasztalatnál járunk akk én jártam az egyik osztálytársammal. Előtte a legjobb barátom volt és mikor összejöttünk jártunk majdnem 2 évig utánna mikor szakítottunk akkor is ugyanúgy a legjobb barátok tudtunk maradni.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ennyi

2010. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én jelenleg is az egyik osztálytársammal járok már 4 és fél hónapja.. De minket annyira kikezdett az osztály.. állandóan kavarnak meg hasonlók.. És általában emiatt szoktunk veszekedni is. :S
2010. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%

Hát nem biztos h szerencsés,mert én például az egyik osztálytársammal járok,az életemet adnám a lányért,de mégis sokat vezsekszünk,mert mióta 1ütt vagyunk sokat beszélnenk ki minket,főleg barátnőmet.És ebből sok vita van,és mindkettőnknek nagyon rosszul esnek az ilyen dolgok.

Szóval ha nagyon szereted a jelöltedet akkor megpróbálhatjátok,de nagyon vigyázzatok majd egymásra,és álljatok ki egymás mellett.

2010. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
22:33, te nem az én barátnőm vagy véletlenül? :O xD tisztára illik ránk is ez xD
2010. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
dede *.* pont a te bnőd vagyok xD ^^
2010. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Am nem azért de viccen kívül az én barátnőm vagy...most beszéltük msn-n xD
2010. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!