Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor volt az a pont, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az a pont, amikor úgy érezted, hogy a párod csak beéri veled, amíg nem talál jobbat és közelebb? Hogy viseltétek a felismerést?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor 7 hónap után azt mondta, hogy hozzám sem jár 30 km távolságra túl sűrűn (havonta 1 vagy 2 napot), akkor minek jöjjön össze egy 60 km-re lakó szép csajjal.

2018. dec. 19. 07:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Első jel kb két hét után , de elhesegettem a gondolatot , aztán én h... lye még szültem neki két gyereket!

Három éve esett le az egész . Azóta minden rossz állandó vita!

2018. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez jó.

Én mindig ezt érzem, szinte minden kapcsolatomban.

Nagyon sajnálom hogy nem maradtam egyedül örökre.

2018. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Mikor elkezdett kitolatni pontról-pontra a "promója" mögül (~5 hónap után). Szakítottam. Aztán visszakönyörögte magát, hogy ő dobhasson, addig még elszerencsétlenkedtünk egy hónapot mialatt egyszer 4 órára találkoztunk. :D

32/f

2018. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez az. Ezt jó hogy kiírtad kérdező. Voltam ilyen kapcsolatban sokáig, és sajnos oda-vissza nem volt meg az, aminek kellett volna.

Mára már 40 évesen sokkal válogatósabb vagyok, de igazából ez az oka. Ha azt érzem, hogy nem tudnám igazán szeretni, elfogadni, akkor inkább nem eröltetem a dolgot. Ehhez elég egy-két találkozás, séta, nem kell továbbmenni, mert lehet érezni, hogy otthon érzed magad a másikkal, vagy pedig idegen.

Az a durva, hogy külsőre vonzó, csinos nőkről van szó, de amikor beszélgetünk, akkor nagyon ritkán van olyan élmény, hogy őszintén érdekeljük egymást. Ha ez nincs meg, akkor szerintem zsákutca továbbmenni, mert a szex élménye, újdonsága sem vinné sokáig el a kapcsolatot, de mondjuk azt érzi is a másik, hogy nincs igazán szeretve.

2018. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
20 évesen volt egyetlenegy ilyen kapcsolatom, 9 hónap után szakított velem. Az egy életre szóló lecke volt, azóta is csak olyan kapcsolatom volt, ahol maximálisan én kellettem a másiknak, és nekem is ő. Ehhez az is hozzátartozik, hogy ebben nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni, ha azt érzem, hogy bejövök neki, de csak mert nem talál jobbat, azonnal dobom. Nem könnyű olyan embert találni, de inkább vagyok egyedül (immáron 10 hónapja), mint egy ilyen 'kapcsolatban' legyek.
2018. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy gondolom, mint a #4 Válaszoló, csak a gyengébbik nem szemszögéből.

Ahhoz, hogy kiszűrd azt az embert, aki nem igazán téged akar, csupán beéri veled egy darabig, nem kell kapcsolatba bonyolódni, persze ezt fiatalabb koromban nem tudtam, de amikor felismertem, akkor a különválás volt a reakcióm, én nem egy magánypótlék, egy szürke életet megszínesítő valami, hanem egy társ vagyok (lennék).

Az igen rossz érzés, mikor addig vagy jó, míg jön a jobb, és ebbe nyilván benne van az is, hogy a beérős ember folyamatosan keres. A keresés szerintem elég alapvető jele annak, hogy nem elég az, amit te tudsz nyújtani, és ez folyton ott van elszólásokban, reakciókban, társasági megnyilvánulásokban.


Kérdező, te mit tettél?

2018. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4. rátapintottál a lényegre. Pont azt érzem ezek miatt a tettek, pontosabban tettek (találkozások) hiánya miatt, hogy hiába mondja telefonba mindennap el, hogy szeret, azt érzem, hogy abban is inkább megszokás van részéről, mint igazi érzések. Amikor ezt elmondtam neki őszintén, akkor úgy rázott le és nyomta ki rám a telefont, hogy majd hívjam akkor, amikor megnyugodtam és nem agyalok hülyeségeken. Csak mert mikor benyögte, hogy az előző párjával 2 hónap után összeköltöztek, mikor ugyanúgy 30 km volt a táv, nálam meg esetében fél év után sem merült fel.... Ezért mondtam neki, hogy velem szerinte csak beéri... Azóta nem is keres telefonon sem. 35 felett vagyunk mindketten.
2018. dec. 19. 08:41
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os én azt tettem, hogy a kételyeimet rögtön (2 órán belül) elmondtam neki telefonba, hogy megbeszéljük, ne maradjak bizonytalanságban. Ennek eredménye, hogy azóta nem beszélünk. Ennek 1 napja.
2018. dec. 19. 08:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Ezek szerint nem vagy fontos a számára.
2018. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel volt így, bár nem hiszem hogy kezdettől így volt csak évek alatt rájöttünk, hogy együtt nem megy. Ott lett nyilvánvaló, amikor mentünk egy rendezvényre, próbáltam minden ismerősével kedves lenni, jófej, és úgy állt mellettem, mintha még azt is bánná, hogy meghívott. Nem értünk egymáshoz, egész este olyan volt, mintha nem is lenne közünk egymáshoz. Ott valami megtört és tudtam, hogy innen nem nagyon van vissza.
2018. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!