Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az ha egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az ha egy cigány csaj és egy rasszista fiú szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
egy rasszista hogy szerethez egy gipsyt? kb napban a jégkocka. nem létezik
2010. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem rasszista!
2010. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát figy, ha rasszista max leköp nem szeret, szoval hülye kérdésre hülye válasz.
2010. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van olyan ismerősöm, aki srác és ha valaki rasszista, akkor ő az és összejött egy cigány csajjal. Majdnem másfél évig együtt is voltak... A srác a kapcsolat alatt is rasszista volt és most is az.
2010. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
S a fiú szerette? Nem zavarta őket ez a probléma?
2010. jún. 27. 23:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Megsunáznék egy rajbabát.
2010. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kinél mit jelent a rasszista szó.... Ez így még amgába nem gáz szerintem a srác sem azért lett rasszista mert minden cigányt 1 kcsög lopós bzinak tart hanem mert azokat van a cigányságnak 1 rétege akik azok és ő a rasszistaság alatt őket utálja. Szerintem kevés az igazi rasszista ember itt Magyarországon szerencsére.
2010. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerethetik egymást. De egy ilyen ostoba srácot hogy lehet szeretni? Annyira szánalmas, amikor jön valaki az eszméivel, de akit ismer és kedveli/szereti az persze kivétel. Akkor mire fel az egész rasszizmusa? Sose fogom megérteni az ilyen buta embereket. Minden cigányt utálni, de persze a Juli a Józsi meg a Sanyi stb kivétel mert őket ismeri és jófejek.. pfff
2010. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23:08 vagyok. Igen, nagyon szerették egymást. Az utolsó 3-4 hónapban együtt is laktak. A srác megvédte a lányt a szintén rasszista barátai elől és inkább a lányt választotta. Csak sajnos nagyon sokat veszekedtek :S
2010. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!