Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az ha egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az ha egy cigány csaj és egy rasszista fiú szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is hülyeség. Hát tudjátok csak egy csók történt köztünk ő többet is akart,meg mindig azzal jött,hogy szeret....utána történt vele valami és elő jött a rasszizmussal....megbocsátottam neki,de utánna megint előjött vele és úgy döntöttem hagyom....azóta is hív néha,de próbálom elfelejteni őt és nem beszélek vele
2010. jún. 27. 23:22
 12/19 A kérdező kommentje:
Engem is védett meg a barátai előtt az egyikkel azóta se beszél akkor éreztem,hogy szeret engem,de mikor előjött ezzekel a dolgokkal akkor elbizonytaladottam:(
2010. jún. 27. 23:24
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, bár sosem gondoltam volna hogy épp egy roma fiú lesz a férjem, bár abszolút nem látszik rajta, de hatalmas szerelem a miénk, és soha nem cserélném le senkire, mert egy rendes családban nőtt fel és a legjobb nevelésben részesült. Mindenben tökéletes férfi.
2010. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na ez remek sok boldogságot kívánok!!!!
2010. jún. 28. 12:43
 15/19 anonim ***** válasza:

Én meg Neked kívánok sok boldogságot, akárhogy is lesz. Sajnálom, hogy ilyen helyzet adódott.


A kérdésre, sajnos, nem tudok felelni. A rasszizmus mindenképp téveszme, ami ellentétes a valósggal és a tudománnyal, nomeg konkrétan ebben a helyzetben kifejezetten zavaró is. Azonban azt nem tudom, hogy milyen mélyen van ez a beállítottság beleivódva a fiúba. Vannak emberek, akikbe nagyon mélyen ivódik bele, talán mindenféle gyerekkori élmény meg bizonytalanság meg szorongás miatt. De lehetnek olyan emberek is, akikbe még nincs olyan mélyen beleivódva. Ezt nem tudom, csak annyit sejtek, hogy a rasszizmus ez esetek egy részében valójában más problémák kivetülését jelenti (belső szorongás kivetítése másokra).


A múltkor megpályaztam egy állást (programozó), és a cég elküldött a felvételi eljárás során efféle munkaalkalmassági tesztre (ez része a felvételi eljárásnak). Ott a pszichológus rengeteg dolgot vizsgált, többek között azt is, hogy hogyan állok hozzá az erkölcs világához, mennyire szigorúan ítélem meg magamat, és a környező embereket, mennyire értelmezem mereven vagy értelemszerűen a szabályokat, szóval ilyesféle kérdések voltak. Úgy látszik, nagyon sokféle ember van, és csak nagyon jó ismeret meg rálátás meg ráérzés alapján lehet megmondani, kinek milyen képe van önmagáról, meg a világról.


Sok sikert kívánok a döntésrdhez. Én, ha egyáltalán nem tudnék dönteni, akkor azt tenném, hogy megkeresnék valakit, aki ehhez ért. A témával foglakozó pszichológusok egy része tudja, hogy alakul ki a rasszizmus az emberben, és talán azt is fel tudja mérni, kiben van mélyen beleégve, kiben meg csak kevésbé. Persze nem feltétlen mindegyik ért direkt ehhez, hiszen ők is sokféle témára szakosodnak.


Sok boldogságot kívánok Neked,

2010. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsot nagon sokat segítettél komolyan hasznos tanácsot adtál!!!!

Köszönök szépen mindet puszika

2010. júl. 1. 21:42
 17/19 anonim ***** válasza:
hát én nem tudnék egy olyan pasit szeretni aki utálja a fajtámat.
2010. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is a visszajelzést meg a biztatást, kérlek ne haragudj hogy csak most írom, valamiért nem vettem észre annak idején.
2010. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Dehogy nincs miért haragudnom köszi a választ
2010. júl. 12. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!