Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óhajtanál megnyitni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óhajtanál megnyitni egy ilyen kérdést? A párkapcsolatban szerezhető tapasztalatok létjoga felől íródott.

Figyelt kérdés

Az egész dolog egy itteni kérdés alatt jutott eszembe.

Röviden annyit kérdezett egy srác, hogy "Hogyan kell szexuálisan kielégíteni egy nőt?"

Pár jelentéktelen tartalmú válasz után egy 40-es férfi kivesézte az ügyet olyan 2000 karakter terjedelemben.

A leírás hatására ilyen válaszok jöttek nőktől mint pl:"na most eszembe jutott miért sz@r szinglinek lenni"

Ebből gondolom értitek, hogy tartalmilag elég részletes, kifinomult válasz volt az


Az az érdekes, hogy a gyakorin rengetegen bénának tartják a kezdő fiúkat és sokszor olyan eltanácsolják prostihoz vagy ajánlanak neki néhány futó kalandot, hogy gyakoroljon.


A lényeg, hogy az említett párbeszéd alatt eszembe jutott a 12 éves önmagam, mikor még képen sem láttam meztelen lányt. Érdekes és fura de az akkori eszemmel egyszer összefoglaltam, hogy mit csinálnék egy lánnyal ha szerelmesek lennénk. Hangsúlyozom, hogy médiumok nélkül nőttem fel, szüleim ezt elvágólag kezelték. És így visszagondolva pontról pontra ugyanazt találtam ki akkor, évtizeddel a férfilét küszöbe előtt.


Aztán ebből a kérdés, hogy, ha ez ösztön akkor meg mit mondogatjuk, hogy úgy kell megtanulni?


2018. dec. 19. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én alapvetően se szoktam olyat írni senkinek, hogy gyakoroljon stb, mert senki nem úgy született szerintem, hogy egybôl megy neki minden... Nyilván ez se afelől közelíti meg a kérdést, hogy elméletben hogy kell bánni egy nővel, hanem, hogy gyakorlatban nem árt némi tapasztalat... De az meg csak úgy lesz, ha bénázol (nőként is)... Prostit én elvből nem ajánlok... Amúgy ilyen esetekben szoktam leírni, hogy a kétmenetes párom és a nagy tapasztalt exem milyen más módon közelített meg, és hogy az előbbit minden bénázás ellenére élveztem...
2018. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt tudom hozzátenni, hogy amíg szűz voltam, elméletben én is könnyen osztottam az észt, nagyon kreatív gondolataim voltak amik eléggé felcsigázták a férfiak fantáziáját. Ámde mindez csak elmélet, ahhoz, hogy a gyakorlatban is olyan tudjak lenni, mint anno szóban voltam, ahhoz azért kellett egy csomót kísérletezni, csomót "gyakorolni", megismerni magam, jobban megismerni az ellenkező nemet, mert anélkül csak üres szavak. Régen, szűzként nagyon izgatott a BDSM, az ilyen dominancia-játékok, amióta viszont szexelek rendesen, nem igazán tud egy ilyen Szürke 50 típusú szexregény lázba hozni, mert ismerem magam, és tudom, mit szeretek (ezt pl nem). Régen akármennyit fantáziáltam, mindig olyan jeleneteket képzeltem el és írtam le akár másnak is megdöbbentő érzékiséggel, ami a valóságban gyakorlatilag sosem fordul elő (velem legalábbis nem fordult még elő). Remélem érted az összefüggést. Az elmélet és a gyakorlat két teljesen külön dolog, főleg ha ilyen gyakorlati tényezőt veszünk figyelembe, mint a szex. Sőt, akinek csak a fantáziája van, lehet, hogy érzékibb leírást tud adni egyes témákról, mert nem kötik a valóságban szerzett tapasztalatai és azok korlátai.


Szóóóóval remélem átjött a lényeg, amit közvetíteni szerettem volna. Ha nem, akkor bocsesz.

2018. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

És akkor arra gondoltál, hogy úgy kinyalod, hogy hangosan fog élvezni?

És ő is ezt írta?

Aaaztaaaaa!

És akkor egész biztosan fog is menni a gyakorlatban. Ügyes vagy.

2018. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
valami nagyon fájhat..részvétem
2018. dec. 19. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés fáj.

Milyen jó, hogy pontról pontra emlékszel, amire 12 évesen gondoltál... És most mennyi vagy, 13?

Neeem, a gyanúm az, hogy olyan 28-30 lehetsz.

És ahhoz képest, hogy született őstehetség a csajozás térén, még mindig szűz.

Látod, ez a különbség az elmélet és a gyakorlat között.

2018. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hol olvasod, hogy szűz lennék? Te valami alternatív valóságban élsz vagy nem ezt a kérdést olvastad. Nyugodj meg, mindjárt itt a Karácsony, igaz neked csak magányosan de azért közeleg..


Diplomád is van már a tahósági profizmusodról?

2018. dec. 19. 23:19
 7/12 A kérdező kommentje:

hát az jó ha te jobban érzed magad mert ha ez nem lenne akkor kidobott idő lett volna amíg pötyögtél..ugyanis az fix, hogy én továbra is kitűnően vagyok, még a pulzusom sem ingadozik tőled..


jobb is különben ha itt adod ki magadból a salakot..a melódban már majd mosolyogj mert magamat ismerve nem sok esélyed lenne elkerülni a pá-pá-t ilyen nyűgösen

2018. dec. 19. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, gyed alatt nem rúghatnak ki. 😎
2018. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
még jó..
2018. dec. 19. 23:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ösztön.Nem lehet megtanulni.

Nőként írom, hogy nem vagyunk egyformák és egy egy együttlét alatt is külónbözik az ami jólesik.

Ezt egy kapcsolatban a felek megbeszélik, ráéreznek, összeszoknak.

2018. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!