Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanárok párjai! Mik a tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok párjai! Mik a tapasztalatok, milyen egy tanár magánemberként, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mennyire mutatja ki az érzelmeit, kedves, figyelmes, érzitek-e az állandóságot, biztonságot mellette, stb.
2010. júl. 30. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy értelmes válaszok érdekelnek csak.
2010. júl. 30. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

A tanárok szeretik a fiatal lányokat, a tanárnők pedig a fiatal fiúkat.


19/L

2010. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Timi: ) ***** válasza:
100%

Igaz én nem tudom tanárként hogyan viselkedik,de amikor velem van teljesen normális,figyelmes,kedves,huncut,imádni való,stb...teljesen normális: )

23/L

2010. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Fúúj ki járna egy tanárral? Még az ágyban is kilyavítana, ha nyelvtanilag helytelenül nyögsz!
2010. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem. Miért lennének ezek a tulajdonságok szakmafüggőek? A tanárok nem egyformák, nem hiszem, hogy van általánosítható tapasztalat a párkapcsolati szokásaikban. A családomban három tanár is van, az egyik ötven éve házas, a másik egyszer elvált, a harmadik sosem házasodott meg, és mindebből szerintem nem következik semmi. Ha a szexológusokról vagy házassági tanácsadókról kérdeznéd ezt, abban jobban látnám a logikát, hogy befolyásolja-e a szakmai hozzáértés a magánéletüket. Tényleg kíváncsi lennék, mi van a kérdésed mögött :)
2010. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, az emberi értékek meg a jellemvonások ekkora mértékben nem függenek össze a választott szakmával, ezt tudom. Hát ha már így rákérdeztél...:)

Volt egy tanár a gimiben, aki nagyon vonzott. Mint tanár, tökéletes, megvolt benne a távolságtartás, követelt, megbecsülte mindenki munkáját. És annyira érdekel, mondhatni izgatja a fantáziámat, hogy mi van az "álca" mögött, milyen is lehet magánemberként. Ezért tettem fel a kérdést:)

2010. júl. 30. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, válaszoltam neked egy A4-eset, de elszállt az éterben, leállt a netem küldés közben :(. Nem fogom tudni reprodukálni sajnos, csak a lényeget. Szóval nagyon sok tanárt ismerek (három tanárral a családban nem csoda), és van egy olyan típus, aki egész más benyomást kelt a diákokban, mint magánemberként, lényegében szerepet játszik, jó értelemben, komolyan veszi a diákok és közte álló válaszfalat. Volt, hogy egy diáknak megjegyeztem az osztályfőnökéről, milyen szórakoztató fickó, jókat lehet nevetni vele, és teljesen ledöbbent, mert velük nyolc év alatt sem engedte el magát annyira, hog ez kiderüljön róla. Viszont remek osztályfőnök volt, nagyon szerették, ha nem is a humoráért.


De ez a ritkább, a legtöbben önmagukat adják, csak nem a teljes képet, ahogy a diák sem adja teljes önmagát a tanár előtt. A témáik persze részben mások a felnőttek, különösen kollégák társaságában (ha tanárok együtt vannak, előbb-utóbb szakmai lesz a beszélgetés, a végtelenségig tudnak eszmét cserélni diákokról, tanításról, nevelésről, módszertanról, sikerekről, kudarcokról).


Az érzelmi életük viszont teljesen átlagos, de tényleg, ugyanúgy szeretnek, csalódnak, hibáznak, mint bárki más. Az igaz, hogy általában gondosan védik a magánszférájukat, ami érthető. Ha belegondolsz, az iskola elképesztően széles nyilvánosság egy magánembernek, több száz diák, azok családja, kollégák és családjaik -- ha csak az egyhatoduk megtudja, hogy mondjuk a tanárt megcsalta az élettársa vagy drogozik a gyereke vagy eladósodott, már rendkívül kínos helyzetbe kerül, márpedig egy ilyen közösségben gyorsan és messzire terjed a pletyka és nagyon sokat árthat a tekintélyének, jobb, ha a diákok (és szüleik) nem így gondolnak rá.


Tudom, eléggé elkalandoztam a kiinduló témától, de örülök, hogy elmondtad, miért kérdezted, mert nagyon érdekesnek tartom a tanári személyiséget, ahogy a diák látja, és ahogy nem látja :)

2010. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Pont erre voltam kíváncsi, jó volt olvasni:)
2010. júl. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!