Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orgazmus utáni vérzésnek mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus utáni vérzésnek mik az okai?

Figyelt kérdés

3 hónapja élek szexuális életet és mindennap egyszer vagy kétszer együtt vagyunk a barátommal. Az utóbbi két hétben a menstruációm megszűnte óta vérzek. 6-7 napig is eltartott a ciklus, pedig 4-5 napig szokott, utána még minden egyes apró felizgulástól is beindult a vérzés, most már csak minden orgazmus után. Nőgyógyásznál még nem voltam, némi érdeklődés után akarok menni, hogy legalább valamennyire tudjam, mivel állok szembe. Túl fiatal vagyok? Gyenge az a pontom és valami megsérült? Vagy egy nemi betegség tünete? Vagy túl sűrűn vagyunk együtt? Nem fáj ott semmi, csak szimpla pár csepp vérzés.

16/L

(Igen és nem kioktatást kérek arról, hogy milyen korán kezdem, mert arról már kaptam elég véleményt, köszönöm. Segítség kéne, aki normális választ tud adni, köszi.)


2010. jún. 28. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most, hogy "belejöttetek", már kicsit vadabbul csináljátok, és megsérül belül? Apró sérülések akkor is lehetnek, ha fájdalmat nem érzel. Olyan nemi betegségről még nem hallottam, ami ilyen tüneteket okoz, de talán az sem kizárt. Mielőbb keresd fel az orvosodat.
2010. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok közül, amit felsoroltál bármelyik lehet. Fertőzés, sérülés stb.. menj dokihoz minél előbb és addig egy darabig hanyagoljátok a szexet, mert elkaphatsz valami csúnya fertőzést, ha még nem is kaptál!
2010. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg seb, mielőbb menj orvoshoz, mert szerintem ez méhszájseb, annak a tünete lehet ez. Persze nem biztos, akár a hüvely is sérülhetett, vagy egy csúnya fertőzés is okozhatja, de jobb ha mielőbb lát orvos.
2010. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy a szűzhártyád

még nem szakadt ki teljesen, és mindig csak egy része

halllottam már ilyenről

2010. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
énis vérteztem az első pár után. fáj is? várj egy kicsit még. ha nem javul akkor irány a doki
2010. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi múltkor szexeltünk, elkezdett belőlem ömleni a vér: volt egy 2cm-s seb a hüvelyemben. varrni kellett. pedig egyáltalán nem fájt.
2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!