Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak csak a kis mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak csak a kis mell tetszik? Miért?

Figyelt kérdés

Az oldalon adott válaszok alapján megállapítható, hogy a férfiak körülbelül 90%-a a kicsi (max B kosár) mellű nőket részesíti előnyben, mert hogy az szebb, nőisebb, mint két kanna, meg hogy milyen vonzó már, ha átsejlik a felsőn, mikor a nő nem visel melltartót.

Valóban olyan vonzó ez (hogy látni mindent)?

[link]

[link]

[link]


Picit sem közönséges?


2018. dec. 21. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

hát ez zavaró az utcán, elég gáz szerintem


nekem is tetszik a kis mell, de nem az ilyen buta tyúkokon

2018. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Lapos legyen a tévé, a palacsinta...:)
2018. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem mindegy mekkora, csak ne lógjon.
2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
#2A kis mell és a lapos mellkas nem azonos fogalom.
2018. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kicsi nem lóg. Nem olvasod az oldalt. Az enyhe mértékű lógást elnézik, a nagyobbat nem tűrik. Ez van.
2018. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
33%
A férfiak nem a kis melleket szeretik általában, hanem a szép, kerek melleket, amiknek tartása van. Ez mérettől függetlenül sokak szerint szép. Az enyém pl 75D, egyáltalán nem kicsi, mégis ki tudok menni az utcára melltartó nélkül is akár, mert kerek, nem lóg.
2018. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez van, a kicsikre bukom, maximum 75B. A linkelt képek erősen azt eredményezik, hogy fizikai állapotom konvergál az erekcióhoz.
2018. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért F kosaras mellekkel mondhatom, hogy még senki se szaladt tőlük világgá, pedig azért nem ilyen hetyke :DDDDDDD Még amúgy alapjáraton kiss mell párti pasasok sem.
2018. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát itt a melltartó nem viselése inkább igénytelen benyomást kelt.
2018. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
mivaan? :D mióta? nagy butaság. a férfiaknak csak a nagy tőgy jön be, ezt mindenki tudja. vagy legalább a normális méretű C-s meg hasonló. nekem ezeknél is kisebb mondjuk.. nem lapos de pici.. de sose tetszett senkinek. mindig is utáltam őket. remélem valaha tudom majd plasztikáztatni.
2018. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!