Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mehetnék biztosra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehetnék biztosra, hogy nem a pénzem miatt kellek a nőknek? Sajnos azt látom itt gyakorin, hogy nagyon pénzéhesek a nők a válaszok alapján.

Figyelt kérdés

Szerintem elég nagy minta van itt, hogy általánosítsunk vele. Itt őszinték, mert anonim oldal.

Nem azért dolgoztam meg tanultam szét magam, értem el fiatalon, hogy milliós megtakarításom, kocsim, lakásom legyen, hogy leszedjen egy nő.

Mondjuk ha már az első randin sem fizetek az mennyire jó szűrő?

Sajnos elég hülye vagyok ilyen téren, múltkor is beültem a costa cafe-ba egy lánnyal, ami nem is randi volt, csak munkatársam, és udvariasságból fizettem... több ezer forint feleslegesen. Ráadásul szinte megcsináltam az egész ppt-t amit le kell adnia, amiért meg is dicsérték.

Mit tegyek?


2018. dec. 21. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

annyit áldozz másért amennyit úgy érzed belefér

én elég sokat költöttem másokra mégsem bántam meg

fogd fel tapasztalatnak a korábbiakat és figyelj a jelekre :)

2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem elég nagy minta van itt"


Elég nagy tévedés és egyben szomorú is, ha valaki a gyakorikérdeket veszi úgymond mintának.


"Mondjuk ha már az első randin sem fizetek az mennyire jó szűrő"


Teljesen jó, ha nem akarsz következő randit. Bár lehet én látom rosszul de amennyiben te hívod el a lányt valahova akkor illő fizetni..

2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha udvarisasságból fizetsz és segítesz, akkor nem illik utólagosan felhánytorgatni! Főleg, hogy nem is randi volt...
2018. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Elmondom neked, Balázs, hogy megy ez. Ha tényleg csak udvariasságból hívsz meg egy nőt, akkor NEM feleslegesen költesz, hiszen gavallér akarsz lenni minden hátsó szándék nélkül, és ha ez tényleg így van, akkor nincs semmi gond. :D Ha pedig tényleg jól megy (menne) neked annyira, hogy csak úgy meghívogass embereket a Costába, akkor az a pár ezer forint tényleg aprópénz (lenne).
2018. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Szóval felajánlottad, hogy fizetsz, s hogy segítesz, erre még mindig egyedül vagy, most durcizol ?

Úriember vagy

Jah nem.

2018. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Balázs??? MIvan? :D
2018. dec. 21. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért van ennyi troll ebben a topicban?
2018. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Fizettél egy 690 forintos lattét, és még le se szopott az a r1banc? Elképesztő, milyenek ezek a pamacsok manapság.
2018. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
mindig van rosszabb, a starbucks drágább
2018. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Úgy mehetsz biztosra, de akkor tutira, hogy békén hagyod a nőket. Hidd el mindenkinek ez lesz a legjobb, de főleg neked. Vén korodig tudsz kotlani az értékeiden, és a lényeg, egyedül. A koporsódba is tetess bele mindent, hátha feltámadsz egyszer...
2018. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!