Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor a karrier...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a karrier hiánya miért csak a férfiaknál hátrány, a nőknek miért nézik el ezt is?

Figyelt kérdés

Ha a férfi mondjuk 30 felé közeledve is vagyontalan, lakástalan, egyből jönnek a beszólások hogy mekkora lúzer! Meg hogy nem is igazi férfi.


Ha egy nő ugyanez, akkor meg nincs semmi, ugyanúgy van egy rakat udvarlója és nem is érdekli a férfiakat hogy mondjuk a nő ruházati eladó egy plázában.


2018. nov. 28. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
mert a férfiak nem csak a nők pénzét nézik
2018. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Aztán megdugják majd otthagyják. Mellőzve érzed magad, hogy nem vagy megdugva kedves Balázs?

32/f

2018. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Férfiaknál sem hátrány. Jóember, ha minden férfinek karrierje lenne, összeomlana minden. Inkább ne gondolj bele mi lenne ha nem lennének különböző szerelők, kőművesek, postások, árufeltöltői, nem lenne szemételszállítás, stb. stb. stb. Ezeket is mind meg kell csinálni, és akkor még alig említettem párat. Azt meg ne mondd, hogy ezeknek a férfiaknak nincs párjuk.
2018. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyrészüknek nincs... az ilyen szegény melósok jelentős része nő nélkül él, főleg a fiatalabbak.
2018. nov. 28. 21:41
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy csomó gyári szalagmunkás már huszonéves korában nős. Amúgy meg ha nem tűnt volna fel a pasikkal szemben egzisztenciával kapcsolatban vannak elvárások, nőknél meg a kinézettel. Olyan 8-9/10-es csajokat mondanak itt átlagnak, hogy az ámulatba ejtő. Még a szerencsétlen lúzereknek is komoly elvárásaik vannak a nők kinézetével szemben. Az csak bónusz, hogy ha gyerek is van a nőre marad hogy nevelje fel, de egyedülálló anyával a legtöbb pasi nem akar kezdeni. Most egy 30-as pasinak van gyereke nem nagy hátrány, többnyire úgyse vele él.
2018. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem tudom hol élsz milyen körökben mozogsz, de ez egyszerűen nem igaz.
2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik része nem igaz? HR-en dolgozok, elég sok szalagmunkással találkozok, papírok intézése miatt sokról tudom, hogy már foglalat és/vagy családapa, de vannak akik csak mesélnek a párjukról.


Hogy a nőknél mennyire számít a kinézet saját és baráti kör tapasztalata.

2018. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked mondtam hogy nem igaz, hanem a kérdező kommentjére reagáltam. Írtam is, hogy negyedik hozzászólás. Én azt tapasztalatom, amit te is.
2018. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Aha, szóval a szegény pasiknak is jut nő. Akkor engem miért nevetnek ki mikor kiderül hogy szegény vagyok, vagyontalan?
2018. nov. 28. 22:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi téged nem emiatt nevetnek ki, hanem mert Bazsi vagy.
2018. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!