Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a divat manapsag, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a divat manapsag, hogy a pasik alanyi jogon akarnak maguknak tokeletes csajt?

Figyelt kérdés

17 eves korom ota gyakorizok, azota eltelt 9ev.. regen nem voltak ilyen idiota kerdesek, es most minden 3.kerdes errol szol meg a nok hatalmas igenyeirol.

Eddig is ilyenek voltak a pasik csak nem volt annyira online dolog ez?


2018. dec. 22. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Bocsánat, ezen túl soha nem fogom megfogalmazni magamnak sem és másoknak sem a vágyaimat. Sőt szőnyeg alá fogom söpörni mindegyik vágyam, mert rossz, csúnya dolog, nem szabad.

(Én sosem tettem fel ilyen kérdéseket itt amúgy.)

2018. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Ez különösen ironikus, amikor kutatás igazolja, hogy a férfiak a legtöbb nőt átlagosnak értékelik, és egyenlően oszlik meg az átlag alattiak/felettiek aránya, a nők pedig a férfiak 80%-át átlag alattinak tartják. De ja, nekünk vannak nagy elvárásaink, igen.
2018. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagy nyomás van a nőkön egyébként, amit a férfiak hajlamosak elfelejteni és azt hiszik, hogy csak náluk van jelen a "csak akkor kellesz, ha helyes pofid van, izmos tested és sok pénzed", pedig a nőktől ennél sokkal többet várunk el, amiről mindenki hallgat egyébként.

Ezt csak mellékesen jegyeztem meg.


De én is észrevettem, hogy egyre több a rinya ezen az oldalon ebben a témakörben. Én azt vallom, hogy azon nőtársaknak köszönhetjük ezt a jelenséget, akik hatalmas elvárásokat állítottak fel úgy, hogy vissza semmit nem adtak, illetve akik elfelejtették a valódi értékét egy kapcsolatnak. Erről tehát nem csak a férfiak tehetnek, sőt...

2018. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nok nem nyavognak ennyit, erdekes azert.
2018. dec. 22. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

"A nok nem nyavognak ennyit, erdekes azert."


Menj már fel Tinderre nőként...

2018. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Mert mi nőként megszoktuk, ebbe születünk bele. Vagy hadakozol ellene, és egyedül maradsz/találsz valakit, aki nem tetszik, vagy teszel azért, hogy jól nézz ki. És még akkor sem biztos, hogy a pasid tesz azért, hogy ő jól nézzen ki.
2018. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
A baj az elvárásokal van,női részről.Nagyon kevés nő tud nyújtani egyebet,mint az a bizonyos testrész.
2018. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Tau, szerinted mennyi mindent várnak egy nőtől a férfiak és csak a farkuk adják?

Mindkét oldal ugyanaz a kaki.

2018. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tau bácsi nevű felhasználó válasza:

A baj az elvárásokal van,női részről.Nagyon kevés nő tud nyújtani egyebet,mint az a bizonyos testrész."


Ez fordítva sincs másképpen.

2018. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez most komoly kérdés?


Normál esetben egy férfinak a nők tetszenek. Természet hozta ezt létre, hogy az ellenkező nemhez vonzódunk. Innentől szerintem nem nehéz megérteni azt a részt sem, hogy az ellenkező nemből a vonzóbb érdekli a másikat. A nők a szebbik nem ráadásul. Ők alakultak ki úgy, hogy még tömegesen tetszenek egymásnak is a szebbek, nem csak a férfiaknak. Nem valami nagy csoda, hogy egy férfinek tetszenek a szép nők.


Hogy kinek mi a szép az már megoszló dolog, de vannak kiemelkedő egyének akik a férfiak jelentős részének bejönnek.


Így van ez a nőknél is.

2018. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!