Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amikor megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor megtetszik egy nő, hogyan közeledtek hozzá? Hogyan flörtöltök?

Figyelt kérdés
Konkrét helyzeteket is írhattok. Köszönöm :)
2018. dec. 22. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Én pl sehogy! Félénk vagyok és nem kezdeményező. :)
2018. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. Az, hogy megtetszik, egy dolog. Más dolog, hogy abból, hogy én kezdeményeztem, még soha semmi jó nem sült ki. Pedig azért voltak kísérletek, nem is egy. Mindig úgy alakult, hogy abból lett valami, ha a nő akart valamit, szóval: sehogy. Ha akar valamit, lép. Ha meg nem, akkor nem.
2018. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Rámosolygok, megkerdezem, szia te is ezen a járdán sétálsz?
2018. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Ha valaki megtetszik, valószínűleg semmi esélyem nála, így hagyom.
2018. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Esélyem annyi, mint Hitlerben a jóindulat.
2018. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Na ezt még nem hallottam amit Scofield írt, röhögnék egy nagyot az biztos. Jó pont ha elsőre meg tud valaki nevettetni. :D Sokszor a férfiak félnek az ilyen dumától, de alkalmazni kell, mert amelyik nőnek van humora az értékelni fogja. :D
2018. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Még rám süti, hogy zaklatom.
2018. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Sehogy sem. Miért kéne közeledjek egy vadidegen nőhöz? Csak azért, hogy lefújjon a paprikasprayével?
2018. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Helyzettol fugg. Eloszor is fontos, hogy eszrevesz-e. Ha igen es latom rajta, hogy nyit felem, akkor mar rendben is van. Ha nem, akkor sokkal kevesbe direkt modon megyek oda hozza es kerdezek tole valamit. A "jardast" en is felpontoztam, de en inkabb foldhoz ragadtabb kerdessel szoktam nyitni. Ha leall dumalni, onnantol mar megy minden.


42F

2018. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Keresem a társaságát, ismerkedek vele. A hogyan a szituációtól és környezettől függ, néhány konkrét példa:

Házibuliban megtetszett egy lány, leültem mellé és beszélgettünk, mahmjd egyeztetteünk egy randit, onnan ment magától.

Később egyetemen felfigyeltem egy lányra, akivel egy szakon voltunk. Beszélgettünk szünetekben, együtt lógtunk órák után, találkozgattunk.

Mindkettő más közeg és helyzet, az első esetben direktben randikra hívtam, mert akkor találkoztunk először, a másodikban pedig minden nap összefutottunk és úgy ismertük meg egymást mélyebben.

Volt akivel barati társaságon keresztül jöttünk össze, a lány megazerezte a telefonszámom és áthívott matekozni, később megbeszéltünk egy randit.

Nincs arra sablon, hogy mit mondj vagy kérdezz, mert vagy összehangolódtok vagy erőltetett lesz.

Jelenleg kolléganőmnél próbálkozok 0 sikerrel. Próbáltam kihívni kávézni, cigizni, ráírni, bemenni hozzá, kb mindent, ebből egyszer jártam sikerrel.

Szóval nincs erre séma.

2018. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!