Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban megtetszik más is, az r. bancság?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk több éves komoly kapcsolatban/házasságban/akármiben szimpatikusnak találok egy harmadik személyt (aki engem szintén), akkor már rögtön ribi vagyok, és elítélendő?


Nem akarok tőle semmit, nem is tudja, hogy esetleg szimpatikus, mivel ívesen kerülöm, amióta így van.


Ilyen mással is előfordul?

Elítélendő?


2017. dec. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Te döntöd el kit szeretnél de ez arra enged következtetni hogy ezen kattog az agyad hogy van ott valami komolyabb érzelem, illetve a párkapcsolatod sem a lefényesebb vagy már nem tudod mit szeretnél és kifelé orientálódsz a kapcsolatból egy olyan személy iránt aki felé többet érzel csak még magadnak sem vallottad be..


f

2017. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mással is előfordul. Miért lennél ettől ribi?
2017. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg azokkal a csajokkal, akik itt szoktak visítozni, ha a párjuk rá mer nézni egy másik nőre.
2017. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. A ribantszság az tudatos döntés, az viszont,hogy ki tetszik, az nem.
2017. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nézzük ri..bancságnak, akkor minden nő az. Ilyen, fellángolás, vonzódás, szerintem, minden ember életében előfordul. Legtöbben, ezt, helyén tudják kezelni és lecseng, elmúlik.

Az én felfogásom szerint, a ri...bacság, teljesen más.

2017. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos én húsz év házasság alatt voltam másba szerelmes.

Semmi nem volt közöttünk csak plátói álmok...

Ha csak úgy jön váratlanul nem tudsz mit tenni,szégyenkezhetsz de nincs is miért.-Elmúlt mint egy betegség.

2017. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az szerintem még az sem az ha erotikus szerepjáték levelezést folytatsz vele. 40/F
2017. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!