Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Ti együtt készültök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ti együtt készültök a Karácsonyra? 😔

Figyelt kérdés

Minden előkészületet lehetőleg együtt végeztek? Nálatok hogy működik?


Én személy szerint most kissé szomorúnak érzem magam, mivel épp egyedül bíbelődök a mézeskalácsokkal. A párom kint mossa az autókat...

Elkapott egy olyan érzés, hogy sokkal jobb lenne ha együtt mázolnánk, hisz milyen jó móka és közben együtt is lennénk. De neki nem volt kedve hozzá azt mondta inkább autót mos.

Végülis lehet hogy a férfiaknak ez nem is annyira mókás... De mégis fura érzés itt egymagamban készülődni, sütni főzni.

Ti mit gondoltok erről? Próbáljam meg másképp felfogni és nézzem azt hogy legalább ha végzek együtt töltjük az ünnepet? 22 n


2018. dec. 23. 09:58
1 2
 1/14 Zzzz90 ***** válasza:
100%

Inkább nézd azt, hogy minden ember más. Vannak, akik szeretnek sütni-főzni-készülődni blablabla. Vannak olyanok, akik nem. Ettől nem szeret kevésbé.


Továbbá nem heverészik a fotelban-ágyon a tökeit vakarva, hanem lemossa a kocsikat. Amire most van lehetősége, amíg bőven nulla fok felett van a hőmérséklet. Hisz előtte a fagyban nem igen ajánlott művelet.

2018. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Úgy készülünk a karácsonyra,hogy sehogy... sajnos felülről feljött a víz,mert a munkások az építkezésnél rosszul szigetelték és most már 2 napja azzal vagyunk elfoglalva a férjemmel, hogy felszedtük a parkettát ami már elkezdett rohadni meg felvertük a betont és most újra szigetelünk hordjuk be a betont úgy, hogy bármelyik pillanatban megszülhetek,de kész kell lennie mire jön a baba. Sem főzni sem mosni nem tudok,mert minden cuccunkat a konyhába kellett kivinni és nem férünk semmitől. Pihennem kéne,de együtt jobban haladunk.Ez lesz az utolsó karácsonyunk kettesben és végig dolgozzuk az egészet, még fánk sincs,mert nem tudnánk hova tenni és nem is megyünk sehová,mert muszáj dolgozni. Feszültek vagyunk mind a ketten,mert úgy terveztük,hogy pihenünk és megyünk rokonokhoz. Személy szerint én örülnék neki,ha csak a kocsit kéne lemosnia a páromnak és én pedig nyugodtan sütögethetnék. Próbáld meg egy kicsit pozitívabban nézni az egészet,ti legalább pihentek együtt lesztek.A kocsi mosás nem egy sok órás/napos tevékenység.
2018. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk közös sütés volt a mézes. Anya sütötte a sütit, apa díszítette mogyoróval-dióval-mazsolával, én pedig kinyújtottam a tésztát és kiformáztam.

Mi nagy karácsonykedvelők voltunk, nálunk a családban ez volt az év fénypontja.

Aztán anyukám tavaly februárban 56 évesen meghalt, 12 évig küzdött a daganattal, és a karácsony nálunk megszűnt létezni.

Apa szeretett volna idén enni mézest. Közösen csináltuk ketten, igaz nem formáztam, csak kinyújtottam és felszeleteltem, de még így is megmaradt a közös sütés.


Párom korán elveszítette anyukáját. Ő nála azóta semleges ez az ünnep. Így most már kiegészítjük ebben is egymást, mert nálam pedig tavaly óta semleges. Aztán ha majd lesz gyerekünk, akkor természetesen mindent közösen fogunk csinálni.

2018. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

#2-es, kitartás!!!


Az én párom sem szeret sütögetni. Nem szoktunk olyan nagy feneket keríteni a dolgoknak, együtt megvesszük,amiket meg kell aztán rokonlátogatunk. Idén például nem csinálok mézeskalácsot sem,mert rajtam kívül senkit sem érdekel 😂 Csak bejglit sütök,meg egy töltött káposztát főzök. A párom meg újabban a garázs szigetelésével foglalatoskodik, szerintem tök jó ötlet.


Esetleg kérdezd meg tőle,hogy nincs-e kedve együtt díszítgetni. Ha rosszul esik,inkább beszéljétek meg,minthogy tüske maradjon benned. Nem vagyunk egyformák :)

Boldog Karácsonyt:)

2018. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom megint családozik, pedig jó lett volna végre együtt lógni. Mindegy. Szóval egyedül készülök, de én élvezem, nem viszem túlzásba, halászlé lesz, m@sodiknak sült krumpli, rántott hal és francia saláta, és pogácsa. Remélem holnap már együtt leszünk és beszáll a fadíszítésbe (nem nagy meló, de szeretem ha együtt csináljuk). Mondjuk ő az ajándékokkal bíbelődött sokat, jobban készült rá mint én, a halat is ő kutatta fel és hozta haza.
2018. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam!:)

Természetesen kérdeztem,hogy jön e velem sütni, de megpuszilt megölelt és aztmondta inkább lemossa az autókat aztán mire jön megcsodálja a kis sütiket.

Végülis mikor bejött még a formázásnál tartottam és mondtam rajzoljon valamit bele...kicsit még maradt segiteni aztán már az utolsó sül:)

Remélem talán disziteni lesz kedve :)

Ettől függetlenül nagyon érezteti,hogy szeret, most az ünnepre hangolva talán mégjobban :) és végülis ő is egyedül végzi a 'férfi munkát' és nem dől össze a világ. Csak elkapott egy magányos érzés itt egyedül a konyhában:)) hirtelen arra gondoltam biztos más lenne ha már gyerekeink is lennének, akkor tuti nem lennék magányos:))

Uh, sajnálom amiket írtatok :( kitartást a kismamának! Számomra is üres az egész, muóta nincs apukám, de próbálok örülni hogy még vannak szeretteim💗

2018. dec. 23. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
#2 együttérzésem a tiétek, jobb újévet kívánok!
2018. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Melyik nulla IQ-val rendelkező szavazta le a 3. válaszomat?

K..rvára irigy lehetsz!


De remélem még a te anyukád él és jó egészségnek örvend!

2018. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi nagyon ritkán tudtunk egyáltalán készülni az ünnepekre, mert olyan speciális munkakörökben dolgoztunk, hogy szinte ünnepnap nem számított.

Nagyon örültem volna ha bent készülődhetek a férjem pedig mossa a nem létező autónkat, mert szegények is voltunk ráadásul :D

Tudom a más baja sosem boldogít de azért kellemes ünnepeket mindenkinek :)

2018. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi nem készülünk. A párom úgy nőtt fel, hogy sosem volt karácsonya. Az idős anyukája egyedül nevelte, sosem volt karácsonyfa, ajándékozás és nagy kajálások. Nálunk mindig is volt közös készülődés, családi ebédek, vacsorák.

Mivel neki ez totál kimaradt, egyáltalán nincs is igénye rá. Amióta együtt vagyunk, mindig egymás családjánál töltjük az ünnepeket vidéken, így nincs igazán mire készülnünk. Még közös karácsonyfánk sem volt sosem, mert 20-21-én elutazunk és csak szilveszterre érkezünk haza, vagy akkorra sem. Együtt készülünk a családdal. Számomra így igazi a karácsony. Nyilván ha már gyerekeink lesznek, akkor több igényünk lesz arra, hogy mi mint kis család is töltsünk együtt időt a készülődéssel.

2018. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!