Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lefogyott. Szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefogyott. Szeretném rávenni, hogy picit hízzon vissza. Hogy tudnám rávenni hízásra?

Figyelt kérdés
1 év alatt 10 kilót adott le, most 50 kiló, 155 cm magas. Erős csontú, ezért feltűnő a fogyás. Az arca beesett, a bőre nem ment össze, gyűrődik a fenekén, a karján lóg, melle kisebb és lógósabb. Nem akar enni. Azt mondja, hogy a férfiaknak a vékony nők tetszenek, ezért is fogyott. Hiába mondtam, hogy nekem a régi alkata tetszett. Szeretem így is, de jobb lenne ha visszaalakulna és nem lenne ilyen csontos. Mivel tudnám rávenni, hogy szedjen fel pár kilót?

2018. dec. 23. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Már rég baj, hogy a férfiaknak akar tetszeni, nem pedig neked.
2018. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Linó03 ***** válasza:
30%
Szerintem időnként mondd neki finoman, hogy mennyire jó, ha vannak a nőnek idomai, "van mit fogni", mert a kerek formák nőiesek, stb. Én alkatilag vagyok vékony, de amikor kicsit híztam, és ilyesmiket mondott a barátom (és amúgy így is gondolta szerintem), rögtön megnyugodtam, és jól éreztem magamat pár kilóval "kövérebben".
2018. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
A vékonyság egészséges, nem a kövérség. A barátnőd hülye lesz miattad visszahízni.
2018. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Most teljesen normális a súlya, nem hinném, hogy annyira csontos. Ha szereted elfogadod, hogy így jobban érzi magát.
2018. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőm 165 cm és 49-50 kg és olyan átlagosan vékony, nem tűnik anorexiásnak, formás kerek melle és segge is van.
2018. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha formás kerek melle lenne egy jó segge, akkor nyilván nem írtam volna ide. Vékony nők között is van olyan, akinek jól áll, és van akinek nem előnyös a vékonyság szerintem.

Ha régebben volt normális cicije és most kezd tejeszacskó lenni, valamint nincs feneke, illetve a feneke redős, akkor nem örülnél, ha barátnőd így megváltozna.

2018. dec. 23. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz,mármint ha ezt mondja " A férfiaknak a vékony nők tetszenek"!

Szomorú h nem neked akar tetszeni..ha ilyet mondanék a barátom el kezdene gondolkozni ..sőt ha a párom ilyet mondana elgondolkoznék a kapcsolatunkon

2018. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez gond, ha a barátnőd azért fogyott le, mert a "férfiaknak ez tetszik".

Két okból is:

1) nem azért, mert neked tetszik

2) nem önmagáért tette igazából


Ergo ugyanúgy szarul érzi magát a bőrében 10 kilóval kevesebbként is. :/

Nagyon meggyőzni nem tudod, ha nem akarja, az a baj.


30N

2018. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy a 6-os kommented alapján arra következtetek, hogy lekardiózta meg lekoplalta a pluszt magáról, ami inkább izomveszteség volt, mint zsír, ilyenkor lesz az ember "laposabb" fenékben pláne.


Ha pl súlyzózott volna mellé, lennének ugyanúgy idomai.


Én is ledobtam 10 kilót, amióta rendszeresen súlyt emelet, vissza is "híztam" (180/70 vagyok), de az izom és látom is a férfiakon, hogy kapósabb vagyok, mert van formám.


28n

2018. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért az is gáz, hogy te azt mondod, hogy nincs segge meg melle. És? Nem lesz neki 80 évesen se majd, ezért vagy vele? Az kéne, hogy szempont legyen, hogy hogy érzi magát. Egyébként a hozzáállásodból ítélve én azért meghallgatnám őt is, hogy miért a férfiaknak akar tetszeni, és nem neked. Gondolom ennek is van oka.
2018. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!