Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lefogyott. Szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefogyott. Szeretném rávenni, hogy picit hízzon vissza. Hogy tudnám rávenni hízásra?

Figyelt kérdés
1 év alatt 10 kilót adott le, most 50 kiló, 155 cm magas. Erős csontú, ezért feltűnő a fogyás. Az arca beesett, a bőre nem ment össze, gyűrődik a fenekén, a karján lóg, melle kisebb és lógósabb. Nem akar enni. Azt mondja, hogy a férfiaknak a vékony nők tetszenek, ezért is fogyott. Hiába mondtam, hogy nekem a régi alkata tetszett. Szeretem így is, de jobb lenne ha visszaalakulna és nem lenne ilyen csontos. Mivel tudnám rávenni, hogy szedjen fel pár kilót?

2018. dec. 23. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten gázak vagytok, és inkább szakítsatok. 1. ő azért fogy, mert a PASIKNAK ez hogy tetszik. 2. te rávennéd, hogy csak azért hízzon vissza, mert neked így meg úgy tetszett, pedig valósznűleg a fogyás által egészségesebb lett (nem, attól még lehet egészségesebb, mint volt, hogy a cici nem olyan feszes meg a feje nem olyan kis pufi, a bőr meg elkezd lófni tapasztalatból tudom).
2018. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es. Szerintem te vagy irtó gáz. Fingod sincs az említett problémáról.

Mint írtam, így is szeretem. De jó lenne ha olyan állapotban lenne újra, mint amikor beleszerettem. Akkor volt igazán egészséges, jóerőben. Most nem egészséges, nincs a bőre alatt izom, gyenge, nincs ereje igazán. Aki férfiként azt mondja, hogy egy nő így is jó, az próbálja elképzelni, hogy szexel egy 70 éves nénivel. Biztos jó lehet, ha a melle lóg, a bőre tiszta ránc mindenhol.

Hölgyek! Ha pedig ti próbáljátok az igazatokat mondani, hogy egy nő így is )jó) nő, akkor gondolom nektek is van súlyproblémátok, és a pasitok lehet hogy már mást is megkívánt, csak nem köti az orrotokra.

Az a normális valóban, ha egy nő a párjának akar tetszeni. Ő 61 kilósan is még egészséges lenne orvosilag. 58 kilósan pedig egy kerekebb idomokkal rendelkező jó nő. Így meg kis soványka lett (sajnos). Aggódom az egészségéért, mert a gyomrát teszi tönkre azzal, hogy óvódás mennyiségű kaját eszik naponta.

2018. dec. 24. 16:49
 13/14 anonim ***** válasza:
És te? Mit tudsz nyújtani a csajnak? Ugyanúgy nézel ki, mint, amikor megismerkedtetek?
2018. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sportoljon valamit, mert így csak "skinny fat" lesz, ami tényleg nem szép, a vékonysághoz feszesség/izom is kell
2018. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!