Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik az ember ahhoz, amiről tudja hogy nem jó?

Figyelt kérdés
Nem értem magamat.Tavaly szakítottunk,és még mindig bennem van,mi lett volna ha ...Pedig nem lett volna semmi jó,sok veszekedés,tányérdobálás,pofonok voltak,kihoztuk egymásból a legrosszabbat.Mégis mindig az jut eszembe,ami néha jó volt,mert ha olyan lett volna minden,az totál happy lett volna.Ő próbálkozik másokkal,én meg próbálkozni se tudok,mert érzelmileg megrekedtem ebben az egészben.Mennyi idő kell hogy ezen túltegyem magamat ? Jelenleg abban a fázisban vagyok,hogy gyűlölöm,de nagyon.
2018. dec. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert emocionális lények vagyunk, nem racionálisak.
2018. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy is megfogalmazhatnám hogy attól, hogy valaki rosszul bánik velünk továbbra is szeretjük.

Viszont attól, hogy valaki jól bánik velünk -ugye kikosarazott rendes fiúkéslányok- még nem szeretünk bele.

2018. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

A gyűlölet az elengedési folyamat vége felé jön el.


Ezt követi majd a magasról teszel rá.

2018. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a "lett volna" az nincs és nem is volt. Ti nem illetettetek össze, majd akkor fogod igazán (be)látni, mikor a megfelelő emberrel leszel együtt, ahol nem lesz örökös veszekedés és tányérdobálás.
2018. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert "jó", kényelmes a megszokottban lenni.
2018. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!