Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elutasit titeket valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasit titeket valaki, akkor sokaig ragodtok rajta es bant titeket, hogy nem vagytok eleg jok?

Figyelt kérdés
Akar parkapcsolatrol van szo, akar csak szexualis jellegu elutasitas, meddig szoktatok tul lenni rajta?
2018. dec. 23. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, őszintén megmondva nem emlékszem, hogy visszautasítottak volna (pedig valószínűleg történt ilyen). De biztos eléggé rosszul érintene.
2018. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem bántott az ilyen dolog.

Olyan ember nem létezik, aki mindenkinek kellene.

Az csak egy dolog, hogy X-nek, vagy Y-nak nem jövök be. Tudomásul kell venni és túl lépni. Lesz más, akinek bejövök.

2018. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

"hogy nem vagytok eleg jok?"


Szóval akkor neked az önbizalmad nagyon alacsony, ha máris ezt vonod le az egészből. Még véletlenül se azt, hogy esetleg külsőre nem jött be az illetőnek, vagy foglalt volt és azért lett visszautasítva..stb.


Tanuld meg elfogadni a visszautasítást, és nem kell ezen agyalni és rágódni. Minek? Jöhet a következő. Ennyi.

2018. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha nem érzem azt, hogy nem vagyok elég jó. Nekem ez nem külső visszajelzések függvénye. Tudnod kell az értékedet akkor is, ha valaki elutasít.
2018. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha van egy egészséges önbizalmad akkor nem bánthat annyira. Az más kérdés, hogy ki kicsoda. Ha én hajtok rá valakire, akkor azért teszem, mert úgy látom, van értelme, szóval ha elutasítás a vége, akkor nem az elutasítás ténye zavar, hanem hogy megint egy olyas valakit fogtam ki, aki képtelen kezelni bizonyos szituációkat.
2018. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem jó ideig foglalkoztatni szokott. Tudom hogy nem kellene, demégis. Legutóbb pl pont nagyon félreismertem a lányt. Így már nem is illenénk össze, nem ő rá vágyom. Mégis sokszor eszembe jut. Pár napja történt. Szinte egész nap ezen jár az agyam...

A baj veivan tudom, de nem igazán tudok tenni ellene. Nem tudom más hogy veszi ilyen lazán ezt.

Talán nem is maga az elutasítás fáj, hanem hogy továbbra is egyedül vagyok. Pedig már kezdtem reménykedni...

Magam sem tudom igazán, de mégis magam alatt vagyok

2018. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem velem hanem a nőnek az ízlésével van a probléma :"D


Komolyra véve ahogy neked nem jön be mindenki, úgy te sem jössz be mindenkinek.Az hogy most éppen ő bejön neked , de fordítva nem senkinek sem a hibája és nincs min rágódni. Lesz és van más...mindig....


De most komolyan a potenciálisan párkapcsolati lehetőségek 1%-át ha ismered már lehet sokat mondtam.


Matekozzunk egy picit (ostoba kerekítésekkel) durván 9 millióan élnek Magyarországon. Fele fiú fele lány. A lányok 10%-a egészen biztosan abba az intervallumba van ami potenciálisan esélyes lenne számodra párkapcsolatra. Még ha ezek fele mondjuk már párkapcsolatba is van még mindig 225 ezer lányról beszélünk aki csak az országban barátnőd lehetne. Ha nagy jampi vagy is ismersz ÖSSZESEN maximum 4 ezer embert. És te szerinted nem vagy jó mert a rohadt sok emberből 1 visszautasított ? a maradék 200 ezer lány között nem lenne megfelelő szerinted ? Ez csak egy pillanatnyi pótolhatatlannak érzés a részedről amire egy másik lány úgy is rácáfol idővel.


Ha visszautasítok valakit/visszautasítanak az nem személyeskedés . Miért nem lehet elhinni valaki tényleg nem te vagy az esete ?


Mi indokolja azt hogy ha nem vagy az esete nem vagy elég jó ?


Ha én az epret szeretem , de a narancsot . Akkor az eper már nem is elég jó ? Dehogynem csak más szeretsz más az ízlésed. Ettől az eper ugyanolyan finom marad :D


A vonzalom nem egy mérhető egységes dolog. Mindenkinek más a vonzó/mást szeret/ más preferenciák jellemzik. Ezáltal szubjektív. (persze léteznek objektív társadalom által jóváhagyott dolgok, de végső soron az egyén válogatja).


Szimplán kicsi az önbizalmad ami abból is látszik egy ilyen visszautasítást személyes sérelemként érsz meg , holott semmi személyes dolog nincs mögötte.

2018. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sokat szoktam agyalni rajta. Elég érzékeny típus vagyok.
2018. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Korábban voltak ilyen tapasztalataim. Aztán rájöttem, hogy valójában nem az van a háttérben, hogy „nem vagyok elég jó”, hanem szimplán csak „nem illünk össze”


(Nekem eddig csak komoly ismerkedéseim voltak.)


26f

2018. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Szerintem csinos nő vagyok, van akinek nagyon az esete, van akinek csak simán bejövök, és van akinek egyáltalán nem. Ettől még az én értékem semmivel nem lesz több vagy kevesebb, az én tulajdonságaim pont ugyanolyan értékesek, csak az az ember pont nem ezt keresi. Hát van ez így :)
2018. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!