Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudsz tolerálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudsz tolerálni egy férfinak akin érzed, hogy hűséges típus, egyszerű a szexigénye, intelligens, határozott, empatikus, ferr, kettőtökért él, nem ad okot féltékenységre és elutasít mindenféle "modern kapcsolat" felállást?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 13:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Pont ugyanazt, amit a többi átlagos férfinak. Se többet, se kevesebbet.
2018. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi???
2018. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
aha
2018. jún. 26. 13:18
 4/37 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak szeresd és becsüld!
2018. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

magamat?

sokszor nem megy..

2018. jún. 26. 13:23
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

"elutasít mindenféle modern kapcsolat felállást"

Ez mit jelent pontosan?


És milyen dolgokra gondolsz, írj pár példát, hogy mit kellene tolerálni. Most a leghirtelenebb, legrandomabb példa ami eszembe jutott, az a dohányzás, én pl azt nem tolerálnám, tök mindegy milyen az illető. Vagy nem tudom, mire gondolsz :D

2018. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Mindig gyanús, amikor valaki egy rakat jó tulajdonságot leír magáról, de a rosszakról hallgat.


Nekem fontos, hogy kölcsönösen vonzódjunk a párommal, enélkül nem is lennék vele együtt. Nem tudnám tolerálni, ha hülyeségekre szórná a pénzt, ha nem lenne semmilyen jövőképe,ha lehűtő és munkakerülő lenne, ha hímsoviniszta lenne, ha nem tenne a kapcsolatba annyit, mint én, ha ok nélkül féltékenykedne, ha korlátozná a szabadságom (ezzel ne találkozz, oda nem mehetsz, kérj engedélyt akkor is ha csak a boltba ugrasz le, stb), ha nem támogatna lelkileg (ahogy én őt), ha totál más lenne a világnézetünk, ha nem lenne kompromisszképes, ha dohányozna, ha drogos vagy alkoholista lenne. Hirtelen ezek jutottak eszembe.


Lehet, hogy ezek nagy elvárásnak tűnnek, de találtam olyat, akire ezek nem vonatkoznak és boldog párkapcsolatban élünk.


N

2018. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Ne magadat szeresd és becsüld,- ha rólad van szó, hanem akkor ezeket várd el. Ilyen egyszerű.
2018. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

Milyen ferr? Dunaferr? :D


Egyébként az ilyen, önmagukat empatikus, ferr, kedves, csendes, rendes jelzőkkel illető alakokról derül ki gyakran, hogy ilyenek:

[link]

2018. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%

#9 vannak ilyen beszélgetésekből youtube összeállítások, sajnos nagyon sok magát nice guynak mondó srác "fucking fat bitch die whore"-ozik ha a nő normális hangnemben megírja, hogy nem akar tőle semmit. Micsoda rendes intelligens férfiak ezek.


[link]


(Nőkről is van ilyen összeállítás, az sem kevésbé szánalmas.)

2018. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!