Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmániásnként szűz csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmániásnként szűz csajjal kezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintetek?Azon gondolkodom hogy merjek-e kezdeni egy ilyen csajjal.


Komoly érett gondolkodású,aki mellett el tudnám képzelni az életem,bár még maradok az ismerkedésnél,akár más nőket is,vannak még szerintem.


Én 24 ő 21.

Ahogy ismerem magam,amint valamelyik randi úgy alakul én már csókolok, aztán ölembe ültetem és felzabálom a nőt,ezek után igazából mindig ilyen vagyok,nem bírok magammal,kívánom azt akivel összejövök,be vagyok gerjedve.

Pár hónapot talán kibírok,de így is nyúkálok,aztán meg arról nem is beszélve mikor mondjuk telefonon beszélnénk vagy csak írnék vele, és elmondom neki mennyire kivánom,mit csinálnék vele,és ezen aggódom, hogy mi lesz így velem,egy szűz csajnál aki még azt se tudja milyen érzés,én meg alig bírok magammal.


Hűséges vagyok nem fogok közben más nőket du.ni meg több nőt tartani,nem ilyen vagyok, és ezért is félek hogy hogyan konroláljam magam.


Hogy nem-e a kapcsolat rovására menne.


2018. dec. 23. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mondd el neki a kockázatokat hogy te ilyen vagy, és ha vállalja a rizikót hogy meg lesz csalva, akkor a te lelkiismereted tiszta lesz.
2018. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Zabálj segget én mondom. Jól teszed. Pacsi
2018. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es


Én nem tudnék elszálmolni a lelkiismeretemmel,meg hogy néznék a szemébe annak akit szeretek inkább szakítok,nem akarok olyan lenni mint néhány férfi hogy van párja közben meg még csalja is.

Ezért van az hogy a hűséggel együtt jár a szexmánia nálam.


2-es igazad van zabálni kell.

2018. dec. 23. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Kis kanos csikó. Megtanítsam, mi az a jó szex? 30F
2018. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Homikra nem vagyok kíváncsi.
2018. dec. 23. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Hegero vagyok. Arra gondoltam, megmutassam-e a csajszival, hogyan kell jól szeretkezni? Mert szerintem te béna vagy.
2018. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj az én párom baptista, házasság előtt nincs szex. Én ezzel szemben igazi pasifaló voltam eddigi életemben és ezt a párom is tudja, de nagyon jól működik a kapcsolatunk. Ha szeretitek egymást, ez nem akadály. Sőt ez az ellentét csak “szexisebbé” teszi az egészet.
2018. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csurek ***** válasza:
Ha el tudod vele képzelni az életed, akkor, amennyiben neki is ez a vágya veled, éld vele boldogan az életed míg meg nem haltok.
2018. dec. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férfiak döntő többsége szexmániás, csak az egyik része mivel ember, így kordában tudja tartani, a másik és döntő többsége meg szexhez sem jut. A szexmánia ugyanolyan pszichés betegség mint pl. a kleptománia.


Én is megdugnék legszívesebben minden jó nőt aki szembejön, naponta többször is, csak én helyén tudom kezelni a dolgot.


Amúgy mit csinálsz ha egy nő nemet mond?


a. megerőszakolod, megvered

b. elszaladsz és kivered a farkad

c. elsírod magad


Még annyit kérdeznék, hogy neked úgy néztek ki a kapcsolataid, hogy minden nő nézte és kielégítette a szexuális vágyad, mint mennyiségileg, mint minőségileg? Tényleg érdekelne!

2018. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak a pasim is ilyen lenne😅😅
2018. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!