Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a néhány, saját döntéséből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a néhány, saját döntéséből szűz leányzó aki elvétve megfordul itt. Lennétek kedvesek leírni, hogy a való életben mikor és hol lenne frappáns egy férfi kezdeményezése? Hova álmodtátok meg az életetek ezen pillanatát?

Figyelt kérdés

Tudom ez mindenkinél más de ezért gondolnám összevetni az egyes válaszokat, hátha találok valami metszetet ami hasznomra lehet.

Gondolom a soraimból mindenkinek megvan, hogy itt vagy online nem igazán érdekel az ügy.

Nem ítélem el csak szerintem vajmi nehéz megérteni egymást, kizárólag írott szövegből.


2018. dec. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Bárhol, csak jönne már valaki. A múltkor olvastam az egyik facebookos csoportban egy nagyon aranyos történetet, hogy hogyan ismerkedtek meg a buszon. A lány nagyon fáradt volt, elaludt, és a mellette ülő idegen férfi vállára hajtotta a fejét, majd csak arra ébredt fel, hogy felrázták az álmából, végül meghívták egy kávéra, hogy el ne aludjon. Ő lett a férje. Hasonló aranyos sztorit én is el tudnék képzelni. :)
2018. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Ja, nem és nem vagyok szűz.
2018. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!