Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért olyan nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért olyan nagy gond az, hogy jelenleg nincs nagyon hobbim, barátaim és azért is keresek barátnőt magamnak, hogy tartalmasabb eltöltsem az időmet?

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon vannak barátaim, olyan időszakban vagyok, hogy nem nagyon járok el, sokat vagyok itthon, viszont igénylem azt, hogy legyen barátnőm akivel tartalmasabban eltölthetném az időmet. Ezzel mi a probléma? Nem mindenkinek van sok barátja és nem mindenki jár el mindenhova egyedül.

Egy párkapcsolatban alap dolog az, hogy mindkettőnek tartalmasabb élete lesz. Nem csak azért keresem a barátnőmet, hogy szórakoztasson az a fontos nekem, hogy mindketten jól érezzük magunkat és sok közös élményeket osszunk meg egymással. Ezzel mi a probléma?


2018. okt. 15. 12:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy ez így gáz. Mert egy társ nélkül akkor te egy senki vagy, üres az egész életed.

Semmi hobbid nincs, amivel szívesen töltöd az idődet? Pl. filmezés, olvasás, sportolás..stb.


Az nem gond, ha nem jársz sehova, és nincsenek barátaid, de az, hogy még hobbid sincs... na az már gáz. És mivel töltöd a szabadidődet?


És mi van, ha az aktuális csajod majd elmegy a barátnőkkel vásárolni, vagy strandolni NÉLKÜLED, akkor te mit fogsz csinálni? Ülsz otthon és malmozol?

2018. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A nincs nagyon hobbim, nem azt jelenti hogy egyáltalán nincs hobbim, mert sok sorozatot nézek, olvasok és, ha van valami program ami érdekel arra elmegyek, viszont így egyedül sokat unatkozok és jó lenne valakivel eltölteni az időmet. Amikor azt látom, hogy a csajok azt mondják, hogy ne tőle várjam el a tartalmasabb életet akkor olyankor kevesebbnek érzem magam, mert most jelenleg nincs valami tartalmas életem. Ezért is keresem a páromat, hogy boldogabb legyek mellette. Nem érzem azt, hogy ezzel én kihasználnék bárkit is.

Ha úgy alakul, hogy egyedül megy mondjuk a barátnőjével hát tegye azt, nem vagyok egy féltékeny típus.

2018. okt. 15. 13:02
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

Ha egyedül nem vagy boldog és egyedül nem tudod feltalálni magad, akkor párkapcsolatban se leszel 100%-ig az.


"Ha úgy alakul, hogy egyedül megy mondjuk a barátnőjével hát tegye azt, nem vagyok egy féltékeny típus."

Ki beszélt itt a féltékenységről? Tudsz mondatokat értelmezni? Ezt írtam, idézem: "akkor te mit fogsz csinálni? Ülsz otthon és malmozol?"


Egyébként az tényleg furi, hogy a saját boldogságodat egy másik személytől várod el és tőle teszed függővé.


"viszont így egyedül sokat unatkozok" Mert nem tartalmas az életed. Látom a sorozataid és az olvasás nem köt le eléggé, különben nem unatkoznál.

2018. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Mivel én egyedül is tartalmas életet élek, és ott tartok, hogy a bőség zavarában vagyok, hova menjek el, és mit csináljak, mert nem jut idő mindenre, amit akarok, ezért nekem frusztráló lenne, hogy én csináljak programot valakinek, akit kb. alig ismerek, és gőzöm sincs, mi érdekelhet, így könnyen előfordulhat, hogy téged semmi nem érdekel, ami engem, így pedig hamar szétválnak útjaink. Míg ha van saját életed, ez hamar kiderül, hogy tudunk-e közös programokat szervezni vagy teljesen más vizeken evezünk. Én nem akarok másnak programot szervezni, nem ez a szakmám, azt meg kifejezetten utálom, amikor valaki a másik ember kedvéért megpróbál élvezni valamit, ami nem érdekli vagy egyenesen utálja.


Nem baj, nem kötelező mindenkivel ismerkedni, hozzád hasonlóval ismerkedj.

2018. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Még egy dolgot hadd mondjak ezzel kapcsolatban, ilyen esetekben tipikus az is, hogy én élem a megszokott aktív életemet, a másik fél meg előbb-utóbb megpróbál visszatartani, zsarolni, zavarni fogja, hogy én megyek, miközben neki semmi kedve, mártírnak állítja be magát, ha eljön velem valahova, ahova nincs kedve, aztán megsértődik, ha nem díjazom a hisztijét, én leszek a rossz, ha egyedül is elindulok és ott hagyom valahol... Nekem ez nem hiányzik.
2018. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A párkapcsolat a közösségről szól, nincs olyan, hogy én te szervez programot hanem együtt szervezünk. Ezért nem értem a problémázást ezen. Olyan sincs hogy aktívabb és passzívabb fél, kevesebbet kéne velvet, nők lapja féle szennyet olvasni és megkéne érteni a párkapcsolat valódi értelmét, mert úgy látom sokan nem értik.
2018. okt. 15. 17:26
 7/24 A kérdező kommentje:

Párkapcsolat alap esszenciája az, hogy nincs olyan, hogy én meg te és a szexualitásnál is a két test eggyé válik. Ha valaki visszahúzza a másikat akkor nem beszélhetünk párkapcsolatról, az olyan mintha csak szexpartnerek lennének, ami egymás önzéséről szól. Több ilyen kapcsolat van ami párkapcsolatnak van hazudva, de inkább csak szexkapcsolatok.

Mivel egy normális párkapcsolat az a közösségről szól így olyan kijelentéseket, mint ne tőlem várja el, hogy tartalmasabban eltöltse idejét, nem tartom átgondoltnak és logikátlan is. Alap dolog az, ha két ember egymásba szeret és összejönnek egymással, akkor nem csak az egyiknek, hanem a másiknak is tartalmasabb élete lesz és egyben boldogabb is. Tehát nagyon nem értem mi azzal a gond, hogy jelenleg nincs valami aktív életem, mikor alapból aktívabb lesz, ha majd lesz párom.

Elég nagy ostobaság úgy általánosítani, hogy vannak az aktív emberek és vannak az passzívak, azért ne egyszerűsítsük már le így az embereket. Blikk, velvet meg egyéb ilyen bulvár színvonalt jó lenne hanyagolni!

2018. okt. 15. 17:40
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

" Mert egy társ nélkül akkor te egy senki vagy, üres az egész életed."


Maximum a társfüggő ideggyenge kismókusoknak. Bőven van a párkapcsolaton kívül is élet, és rengeteg dolog, ami fele olyan kártékony nincs, mint a párkapcsolat.

Speciel a Kérdezőnek van több esze, hogy nem keres párkapcsolatot, ami csak veszteséget termelne.

2018. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

"hogy jelenleg nincs valami aktív életem, mikor alapból aktívabb lesz, ha majd lesz párom."


Kérdező, még mindig nem érted. Mindig van olyan, hogy ha különbözőek a felek, hogy van, amelyik aktívabb, a másik kevésbé.

Most, ha én szeretek színházba járni és te nem, de én mindenképpen színházba szeretnék menni, akkor képes lennél végig ülni egy 3 órás darabot a kedvemért?

Szórakozni párkapcsolatban csak úgy jó, ha nem azért mész el, hogy a másiknak örömet okozz ezzel, hanem úgy, hogy te is élvezed azt. Ergó, KÖZÖS jó élményt szerezni a lényeg.


A párkapcsolatra jellemző az, hogy hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Én pl. nem kezdenék a te mentalitású egyénnel.

Miről lehet veled beszélgetni? Mi az, ami érdekel téged?


"Elég nagy ostobaság úgy általánosítani, hogy vannak az aktív emberek és vannak az passzívak, azért ne egyszerűsítsük már le így az embereket."

Bocsika, de vannak. Pl. egy mozgékony sportos túrázós ember, nem fog összejönni egy dagadt, lusta emberrel, akinek még az is nehézséget okoz, hogy felmenjen a 2. emeletre és minden hova kocsival járkál.

Van, akinek az a nyaralás, ha egész nap döglik a strandon, van aki meg kulturális programokat szervez a nyaralására.



#8

Te még mondatokat se tudsz értelmezni, úgyhogy ne okoskodj folyton a kérdések alatt.

Éppen arról van szó, hogy a kérdezőnek társ nélkül üres az egész élete, és csak azt várja, hogy jön valaki, akitől hiphop egy varázsütésre tartalmas lesz az élete. A kérdező nem járkál sehova, nincs szociális élete. És éppen ezért KERES párkapcsolatot.

2018. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"kéne velvet, nők lapja féle szennyet olvasni"


:-D

Nem olvasok ilyeneket, egyszerűen csak sportolok, utazok, túrázok, járok versenyekre, tömegrendezvényekre, és senkinek nem hagyom, hogy visszafogjon ebben, mert ezek is mind én vagyok. És akit zavarna, azzal nem tartozok össze, párkapcsolat ide vagy oda.

Senkinek nem fogok programot csinálni, ha magától nem mozdul meg.

2018. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!