Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy 33éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 33éves férfival dél afrikában él hiv magához mit tegyek?

Figyelt kérdés
utánna jártam nem futatt nem ember csempészkedik semmi törvénytelen!jó pasi normális ti kimennétek hozzá ha ugy éreznétek hogy "ő az igazi"????
2010. jún. 28. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
csak 20?
2010. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sztem ne menj semmikepp! azoknak ha feher nokkel jarnak,az olyan,mintha kirallya avatnak a tarsadalomban,fellepnek a rangletran.sztem nehogy elmenj engem is hivtak es nem mentek es kesobb kiderult,hogy egy nagy nocsabasz ,lator,egyaltalan nem megbizhato szemely. keress jo magyar ferfiakat
2010. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De figyelj, hogyha dildo kell az előjátékhoz, stb., ott nincs vibrátor, csak vuvuzela.
2010. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
fehér férfi!4 hónapja van kint és rá próbáltattam mással hogy érdekli e nők futattása meg ember csempészet de a válasza nem volt nem érdekelte sőt felháborodott!
2010. jún. 29. 20:00
 15/16 A kérdező kommentje:

Arról van szó hogy haza toloncolták a pasit :D

a fél chatet megszéditette köszönöm a negatív válaszokat :P xD ás a pozitívakat is ... elég sok mindent megtudtam (rosszat) köszi a válaszokat :D

2011. febr. 17. 02:12
 16/16 anonim ***** válasza:
na mesélj:D
2011. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!