Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értik meg, hogy selejt pasiként esélyem sincs a lányoknál?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimmel való beszélgetésem állandóan oda lyukad ki, hogy 24 évesen miért nincs barátnőm (szűz is vagyok, de azt le szoktam tagadni). Tiszta álszentkedés az egész a részükről, hogy ők - akik jó adottságokkal rendelkeznek - szememre vetik, hogy nincs barátnőm miközben:

* 170 cm és 51 kg vagyok (hormonális problémák miatt)

* A csontozatom gyógytornászok által (akiknél már törzsvendég vagyok) is elismerten gyenge és fejletlen (testépítés/nehéz edzés természetesen tiltott tevékenység számomra).

(akit érdekel elrettentésként küldhetek képet privátban)

* Kicsi fejem, gyerekes/lágy, aféle csajos arcom van idétlen borostával és ritkuló hajjal (kicsit hasonlítok Eminem-re de tőle jóval rondább vagyok)

* Beszédhibám van (amit 2 logopédussal sem tudtam orvosolni)

* (é̶s̶ ̶o̶t̶t̶ ̶l̶e̶n̶t̶ ̶i̶s̶ ̶e̶l̶é̶g̶ ̶s̶z̶é̶g̶y̶e̶l̶l̶n̶i̶v̶a̶l̶ó̶ ̶a̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶m̶)


A fentiekből adódóan pedig értelemszerűen az önbizalmam és magabiztosságom is a béke feneke alatt van.

Na az okos kommentelőktől kérdezném, hogy én mégis miben bízzak?



2018. júl. 23. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem teljesen értem, oké, hogy nem fog a világ összes csaja bálványozni, de ennél sokkal durvább gondokkal küzdő embereknek is van kapcsolatuk....
2018. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak 1%-nak is tetszel, akkor is több százezer emberből válogathatsz. Ráadásul semmi bajod azon kívül, hogy kibszott idegesítő vagy, ahogy pár másik fszkalappal itt rinyálsz.
2018. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne aggódj én megértem. Nálad sokkal jobb adottságokkal rendelkezek, de egy kezemen meg tudom számolni a kapcsolataim számát. Jelenleg sürített levegő vagyok a nők szemében, de lexarom, már nem érdekel. :D F
2018. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

#3

"egy kezemen meg tudom számolni a kapcsolataim számát"

Nem értelek, ezt miért úgy írod, mintha rossz dolog lenne?

Nekem most van a 3. kapcsolatom, és örülnék, ha csak az 1. lenne...

2018. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
170 cm, 70 kg sportos, kigyúrt/szálkás alkat, átlagos arcom van, jó a stílusom, egyetemista, jómodú vagyok, beszédhibám sincs, és nagy a farkam, bár nem tudom ez miért szempont neked ismerkedésnelél, mert én még nem találkoztam olyan lánnyal aki megkérdezte volna mekkora a farkam. És 1x volt nőm pár hónapig, netről. Neked önbizalomhiányod van, azért nincs nőd, messze kiszagolják ezt a lányok, ahogy nekem is azért nincs, mert zárkozott vagyok, meg nem tudom, hogy kell ismerkedni, és én se vagyok valami magabiztos. Amúgy sok lánynak bejönnek a kisfiúsabb srácok, amilyennek te is tűnsz leírás alapján, és hidd el, nálad sokkal rondább, problémásabb embereknek is van párjuk.
2018. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
"de egy kezemen meg tudom számolni a kapcsolataim" Valakinek itt meg egy sem...tehát volt kb öt kapcsolatod és azt kevesled lol
2018. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Jól van, nincs esélyed.

És akkor mi van? Most összedől a világ? A számítógép előtti kesergés helyett miért nem keresel valami érdekes hobbit, amiben örömödet leled és akár barátokat is szerezhetsz? Szívesen ajánlok párat: miért nem kezdesz el főzni tanulni? Vagy végzel el egy gomba szakértői tanfolyamot? Vagy valami művészeti jellegű dolgot? Én pl. gyerekkorom óta zenélek és mindig volt olyan társaság, ahol mozoghattam. Ha csak úgy megismerkedem valakivel és kiderül, hogy zenész, akkor egyből van miről beszélgetni. És most nem a csajozásról/pasizásról van szó, mert nem ekörül forog minden. Egyszerűen csak barátságokat kiépíteni.

Én nő vagyok, és elsősorban nem az taszít egy férfiban, ha 170 centi és nem elég izmos, vagy esetleg beszédhibás. Hanem az, hogyha annyira üres az élete, hogy képtelenség vele akármiről is beszélgetni, mert a netezés és a "tinderezés" és a kettő közötti kesergés tölti ki a mindennapjait. Pedig elég érdeklődőnek gondolom magam: a kertészkedéstől a horgászaton át a csillagászatig jóformán bármiről szívesen beszélgetek.

2018. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

4-es:

Azt nem írtam, hogy a 3 komoly kapcsolatomból egy volt normális, igazán vonzó külsejű nő. Ebből a harmadik a volt feleségem, aki is csak azért lett, mert teljesen leadtam az igényeimet, aminek meg is lett az eredménye, a válás. :)


Szóval, ha tehetném csak alkalmi és laza kapcsolatokat tartanék fel, számomra vonzó nőkkel, de ez csak szép álom marad. :D

2018. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

41%


És persze erről a nők tehetnek. Mert neked ugye járnának azok a szép nők, az a gaz feleséged is csak pótkellék volt...szép. :/ Mint a kisgyerek a csokispultnál, nem kapja meg, mindenki hülye meg gonosz csak ő helikopter.

2018. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, mert erre kíváncsi vagyok. 😊
2018. júl. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!