Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a srácok/pa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srácok/pasik között sokkal, de sokkal több a "selejt", mint a csajok között?

Figyelt kérdés
Az tűnt fel eddigi 23 évem során, hogy a fiatalok között (legyen max 30 év, de MILF-ekből is rengeteg van) olyan igazán csúnya csajt (alkatilag vagy arcra) csak szökő évente láttam néhányat és csajok/nők 95%-a abba a kategóriába esik az én mércém szerint, akivel simán lefeküdnék és a barátnőmnek is elfogadnám. Ezzel szemben rengeteg hozzám hasonlóan alacsony, sovány nyomi gyereket szoktam látni, de a kövér, köpcös fajta is elég gyakori jelenség. Én is roppant alacsony vagyok (170), de többször előfordult már, hogy a buszmegállóban várakozva egy srác sem volt nálam feltűnően magasabb, ráadásul sztem a legtöbbje már nem is volt növésben (kora huszonéves korosztály). A "sebhelyes arcú" szürke pasikról nem is beszélek, akik szintén totál közömbösek sok lány szemében. Vagy lehet, hogy rossz helyeken szoktam járni? Mondjuk igaz, hogy pl. az egyetemen jóval több alfahímet lehet látni, de gondolom ők halmozottan el vannak látva minden "széppel és jóval". Ilyenkor el tudom fogadni azt az érvelést, hogy sok srácnak azért van kudarca a társkeresés során, mert van a pasiknak van egy szűk rétege, akik a nők szemében az etalont jelentik, ők a kiindulási alap és a lányok is ezt a kategóriát tekintik az átlag férfinek. Illetve szerintem az is nagymértékben rontja az előnytelen srácok esélyeit, hogy a lányok nem ragaszkodnak minden áron egy párkapcsolatra. Cirka fél év szingliség, közben a szexuális vágyaikat ilyen-olyan formában, de tudják csillapítani és ha "felszabadul" egy hely egy jópasinál, akkor bepróbálkoznak nála. H***én hangzik, de a munkahelykereséshez tudnám ezt hasonlítani. Mint amikor csak a 200 fölött fizető állásokat keresgéled, miközben ha nagyon akarnál dolgozni elvállalnád a kevésbé jól fizető, de sokszor üresedő fizikai/gyári munkákat. Szóval nem is csodálkozok azon, hogy az ilyen átlag alatti pasik a perifériára szorulnak és vajmi kevés esélyük van a társkeresésben. Vagy csak én látom nagyon rosszul? Bár nem gondolnám, de javítsatok ki, ha mégsem helytálló ez az állítás. Hangsúlyozom, hogy én a saját és ismerőseim tapasztalatából indulok ki, szóval ne kövezzetek meg érte.

2016. okt. 28. 12:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
10%

Nem olvastam a lenti részt. A fenti kérdésre a válaszom. nem tudom.

Tény, hogy jóval több a férfiak aránya a fogyatékosok és a tudósok között is. A nőknél nincsenek komoly "kilengések". Hozzák az átlagot.

2016. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%

Elfogult, általonosító, demagóg nézetek.


Sajnos az emberek többsége nem szép. A férfiaknél tényleg így van ahogy írod, de a nőknél se jobb. Az viszont megtévesztő lehet neked, hogy sokan "jobb híján" 1-1 menetre bevágják a csúnyább nőket is, mert - idézem, nem saját gondolat, másoktól hallottam - "azoknak nem kő annyit tenni a szépet hö hö hö"


Sehogy nem jó. Az emberiség igényei túl magasak. Férfi, nőé, gyereké egyaránt és minden téren. Össze is fog omlani a nyugati civilizáció + japán (bár ők inkább kihalnak, bár más okok miatt, mint technokrácia, elszigetelődés). Tényleg lassan az van, hogy a "nagy nyugat" csak ücsörög "memberberrys"-t eszegetve, tűnődve a régi szép időkön, közben tombol a butaság és a deviancia. Lélegeztetőgépen van a legtöbb nyugati gazdaság, a demokrácia működésképtelen, a multikulti pedig egyenesen öngyilkosság.


"A nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben"...


Látnoki idézet? Pedig az agyondémonizált német kancellártól van...

2016. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%
,,szóval ne kövezzetek meg érte" Kis naív itteni lányok megfognak pedig :D. Egyébként meg igen jól leírtad az egészet, hogy hogyan működik a társkeresés, férfi és női oldalon. Amiket leírtál természetesen a nők tagadni fogják, HOGY EZ NEM ÍGY VAN. Ahha nem mi ? Nem szabad nőknek hinni amit mondanak, azt kell nézni mit tesznek. És ha ittenieknek igaza lenne, nem lenne probléma a társkeresésben férfi oldalról. Meg külsőnél is egy nő a mekibe zabáltathatja a seggét, leihatja magát és cigizhet, de mind mind ha ezt mértékkel teszi! Akkor is kb úgy fog kinézni mint egy bombázó. Míg a férfiaknál a tökéletes külső a eleve elvárás EGY ALAP DOLOG HANGSÚLYOZOM a nők szemébe izmos test, ezen még a férfi változtathat, le kell mondani alkoholról és a cigiről és egészségesen enni. Ha ezeket megcsinálja TÁN elfogadják a nők, hogy hmmm ez igen, ja de arc is számít amire persze nem tudsz változtatni. Bezzeg a nőknél ott a smink amely teljesen új arcot kölcsönözz nekik, ezért kell az első randi helyszín a strand :D. Érzed te is ezt az hogy azért na hiába tagadják, nőknek könnyebb helyzete. És ilyenkor mondják hogy bezzeg a férfiaknak könnyebb a munkahelyen, ja nagyon -.-". 20/F ja és a kérdezővel együtt mehet a megkövezésem, nem zavar tudom, hogy az igazság fáj.
2016. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg le leszek pontozva, de azért válaszolok... :D

Nő vagyok. Én is úgy látom, hogy a legtöbb szembe jövő nő csinos, igényes, ad magára és tudja, milyen ruhák állnak jól neki, ügyel a hajára, stb. (Elsősorban huszonéves korosztályról beszélek.) Ezzel szemben több igénytelen huszonéves férfit látok, ezer éves bolyhos pulcsikban, össze nem illő öltözékben, zsíros hajjal heges arccal. A magasságot nem részletezném, az egy adottság - az igényesség nem. Mellesleg nem egy 170 körüli srácot ismerek akik kapcsolatban vannak. Szerintem ez nem mérvadó.


Amit nem értek, az az, hogy a férfiak miért várják el egy nőtől, hogy igénytelenül is tetszenek nekik, amikor ők is elvárják a nőtől hogy szép, csinos legyen. És miért kéne a nőknek olyan pasival beérni, akihez nem vonzódnak? Egy olyan kapcsolatban mindkét fél szenvedne.

2016. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Szerintem "csak" annyi, hogy a nőkkel szemben sokkal több társadalmi elvárás van, és sokkal jobban számon is kérik rajtuk, mint a pasikon. Ebből kifolyólag azért több csaj igyekszik prezentálhatóan kinézni, míg a pasi tök igénytelenül is azt várja, mikor ugrik a tic-tac farkára egy bomba csaj (ezmost egy sarkított példa, de érted).

Elég ha csak a filmekre gondolsz: a ronda kocka pasi mindig kap a film végére egy bomba csajt, aki elfogadja, a rút kiscsaj csak akkor kap pasit, ha előtte a barátnője ad neki egy makeovert.

2016. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

#4


Nem igazán tudom hogyan kellene átlagemberként, a megfelelő affinitás nélkül a divat mesterének lenni. Nálunk anno a suiiban egy srác volt olyan akie azt mondanád, hogy "jól öltözködik". Ő ma kapcsolatban is van. Egy másik férfivel. Mondjuk mások is, pedig egyik sem egy divatdiktátor...


Tudod, nem a ruha teszi az embert...

2016. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
#6 én turkálóból öltözöm, nekem sincs pénzem márkás ruhákra, mégis mindig el tudom találni, mi az ami jól áll, mi az ami jól néz ki és divatos. Nem kell milliomosnak lenni az igényességhez. #4 voltam.
2016. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Szép kérdés. Azért mert a médiának és megváltozott társadalmi normáknak köszönhetően a férfiakból gyakorlatilag nőket kezdenek faragni. A nők pedig nem vonzódnak női karakterisztikákhoz. Elhiheted nekem, nem számít a pénz. Nem számít a magasság. Nem számít az életkor. És az sem számít, hogy marha jól nézel-e ki. Ha egy minimum mércét megütsz, egy dolog számít: hozzáállás, maszkulin karakterisztika, kisugárzás, határozottság, jófejség, közvetlenség.


"átlag alatti pasik a perifériára szorulnak és vajmi kevés esélyük van a társkeresésben" -> Itt kezdődik a probléma. Egyrészt nem vagy átlag alatti. Ha így állsz hozzá, a nők is így fognak kezelni. És sok esélyed van, csak a felfogáson kellene változtatni, önismeret, önképzés, személyiségfejlesztés.


Régen, 5-8 évvel ezelőtt pontosan így gondolkodtam ahogy te. Aztán meguntam. Változtattam magamon (belső), és rájöttem, hogy téves volt a régi felvetésem.


33F

2016. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%

#7


Ezzel nincs baj, egyetértek, én az olyasmikre gondolok, mint a küönböző márkák ismerete (sokat egyáltalán nem is ismerek), meg a "színek ütik egymást". Ezt sosem értettem.

2016. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
A márkákat én sem értem, a szín viszont szerintem evidens :D nem vagyok nagy divatszakértő, de azért szerintem nem is kell annak lenni ahhoz, hogy lássuk, mi hogy áll, hogy néz ki. :) egy farmerhez pl mindenféle színű felső jól állhat. :D (én sem vagyok az a nő aki a cipőjéhez választ táskát pl)
2016. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!