Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ideális partnerről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ideális partnerről szoktatok álmodozni?

Figyelt kérdés

Én egy olyan nőről álmodozom, akit nagyon szépnek találok már első látásra is, szeret bújni, hosszasan csókolózni az ágyban is odaadó. Lehessen vele normálisan beszélgetni, ne akarjon semmibe se megváltoztatni, ne akarja, hogy kényszerből csináljak valamit, ne sajátítson ki, ha mondjuk játszok egy videójátékkal akkor azt viselje el, tehát jó pont, ha szereti és csatlakozna hozzám. Szeresse a házimunkát mivel én nem szeretek takarítani, de ne várja el tőlem a férfiasnak mondott munkákat, mint szerelés barkácsolás, mivel kétbalkezes vagyok ezekben, fogadjon el így. Ne csak a párom legyen, hanem a barátom is. Ha szomorú vagyok valami miatt akkor odatudjak bújni hozzá és megosszam az érzéseimet.


Ez csak álmodozás és nem kell minden pontban megfelelnie, de én ilyen nőről szoktam álmodozni, amit fent leírtam.

Ti is szoktatok álmodozni és volt mikor valóra vált ez?


2018. dec. 25. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretsz házimunkát végezni és még kétbalkezes is vagy?

A házimunka nem szeretet kérdése. Mindenkinek meg kell csinálnia, ha csak nem egy szemétdombin akar élni. Hogyan látnád el magad egyedül egy lakásban/házban, ha utálod csinálni?

A másik, nyilván nem várják el, hogy mosógépet szerelj, de azért ne okozzon már gondot felfúrni egy tükröt tiplis akasztóra, vagy ilyen apróságok.

Jó nőhöz jó tudás, szöveg, kiállás kell.

2018. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Vannak álmaim igen ,de amit leírtál kérdező ez nagyon nem reális... még álomban sem. Egy kapcsolat nem erről szól. Nem akarok beszólogatni, de a realitásokban kéne mozognod, mert ilyen nő nem nagyon van, még az anyák sem vállalnak be ilyen szinten terheket, még ha szeretik a gyereküket akkor sem. Még nekik is elfogy az erejük, és a türelmük, és olyankor kiabálnak... nem igazán gyengédek .. :) nemhogy egy fiatal nő, aki élni is akar, jövőt építeni, világot látni stb.


A másik fejével is kell gondolkozni, hogy neki jó élete lenne-e így, hogy csak kiszolgál jóformán, és mindent elvisel, és a bújásokon, szavakon kívül nem éri szeretet, odafigyelés, mert csak használva van, nincs szeretve.

2018. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Álmodozni lehet, de a tiédhez hasonló almokat én teljesen feleslegesnek gondolom. Azt remélem tudod, hogy a valóságban, ha valami csoda folytán ilyen partnerre tennél szert, hosszútávon nem éreznéd jól magad mellette.
2018. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szóval akkor te olyan nőt szeretnél aki fogadjon el téged , ne kényszerítsen semmire , elégítse ki mindnen vágyad , de tőled semmit nem lehet elvárni

Házimunkát senki nem szeret vegezni de muszáj !!! Nekem meg az lenne a kényszer ha csak én végezném az összes házimunkát míg a drága “párom” csak a segget vakarja a videójáték elött. Nők sem szeretik a kötelező , erőltetett dolgokat. Én meg utalok főzni , pláne másra ne várja el a férfi ,hogy főzzek rá. Ez ugyan az .

N24

2018. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: barkacsolas nem érdekel , hogy csinálja -e vagy nem. Számomra ez lényegtelen
2018. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Kellemes álmodozást.
2018. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nő aki tetszik külsőre, és személyiségre is, el tudunk beszélgetni filozófikus, tudományos témákban, szeret kirándulni, szereti a tertmészetet (nem az egzotikus trendyee instaszelfi helyekre gondolok, és nem is welnessfitnesslochness-re ), őszinte, szeret motorozni, ne filmszereplőt akarjon, szereti a szexet, de nem a fojtogatós beteg szexet, nem érdekli ki mit gondol, jó vele csókolózni, szeretjük egymást, vicces, marháskodós, tehát pár és barát is legyen.
2018. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Olyan társról, akivel el tudok beszélgetni a világ magasabb témáiról, filozófiákról, spiritualitásról, politikáról, természetről, lényegében bármiről, ami mellőzi a "Tudod mit csinált a szomszéd Józsi bácsi tegnap?" stílusú kérdéseket. Ez hozza magával, hogy legyen intelligens, kultúrált. Legyen velem őszinte, nyitott, tisztességes, legyen hűséges és megértő. Szeressen tiszta szívéből azért, aki vagyok és ne azért, amim van. Legyen olyan, akivel félelem nélkül meg tudom osztani az életem, ki tudjak tárulkozni előtte. Érezzem magam érzelmileg biztonságban. Ne igyon, ne dohányozzon. Természetesen ezek kölcsönös alapon működnek.


Külsőre nincsenek ilyen támpontok, vagy bejön, vagy nem, de a velem egykorú nők jó 80%-nak külseje számomra abszolút rendben van.

2018. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan férfi, akivel könnyesre tudjuk röhögni magunkat egymás hülyeségein, el tudunk komolyabb témákról is beszélgetni, esetleg nyitottabb komolyabb filmekre/ könyvekre, amiről utána beszélgethetünk, hasonló az értékrendünk, hűséges, ambiciózus, lehet vele komolyabban tervezni. Egyenlően osztozunk a terheken, legyen az házimunka vagy érzelmi nehézségek. Az ágyban pedig domináns és figyelmes, mert én szeretek szub lenni :) Külsőre nincsenek nagy preferenciáim, elhízott ne legyen, ápolt meg de. Kb. ezeket tudom nyújtani én is nőként.
2018. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

No offense, de mintha némi önzést vélnék kiolvasni a soraidból. A házimunkát senki, ismétlem: SENKI nem szereti, éppen ezért - még ha én magam is rühellem, mint a kakit - nem lenne pofám a páromra bízni az egészet. Könnyíteni a másik terhein sokkal jobb érzés.

Persze oké, mondhatod, hogy ez nem valós elvárás, csak egy képzelgés az ideális állapotról, de ennyi erővel írhattad volna azt is, hogy legyenek szárnyai, és lila a természetes hajszíne.

2018. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!