Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem szabad szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem szabad szerelemből házasodni (nőknek főleg), inkább ésszerűen a legjobbal?

Figyelt kérdés

Ma Kossuth rádió "Vendég a háznál műsorába telefonált be egy idősebb néni. Vezettem de kb amire emlékszem.(médiaklikken visszahallgatható ,kommentben linkelem).

Mesélte volt egy nagy szerelme,aztán egy férje,aki jó ember volt de nem tudta szeretni a néni a férfit...szétmentek. Azóta is bánja. Mesélte sok barátnője fiatalon szerelemből ment férjhez szétmentek. Ja! Volt előzö adásban egy "fiatal"nő aki panaszkodott,hogy nem találja az igaz szerelmet-erre reagált a néni.

Na a néni szerint a nőknek úgy kell házasodni,rendes családcentrikus pasihoz hozzámenni aki jó ember.

Ti mit gondoltok. Nemet kort írjatok. Inkább 30+os nők véleménye érdekelne.



2018. okt. 10. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak nénik(bácsik) mondják, miután már a fiatalkori szerelmi kapcsolataik gallyra mentek.


Egy biztos, ha lehetne a társam legyen a legjobb barátom, na ez még sosem jött be.

2018. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
[link] 11:47:00 ra tekerjetek kb ott kezdi
2018. okt. 10. 19:56
 3/11 A kérdező kommentje:

1es én is ìgy gondolom mint te. De hát pasi létemre kicsit rózsaszín álomvilagban élek....

Az öregek bölcsességét élet tapasztalatát tisztelem...m

2018. okt. 10. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb viccen kivul, esszeruen megvalasztani, hogy kibe szeretsz bele. Persze, az erzelmeket nem lehet iranyitani, de azt igenis meg lehet valasztani, hogy kinek adsz eselyt, hogy egyaltalan a kozeledbe ferkozzon. En mindig igy tettem, es soha nem volt semmi problemam vagy csalodasom vagy olyan pasas, akit le kene tagadnom :"D. Es olyanhoz is fogok vegul hozzamenni, akirol tudom, hogy jo apa lesz, akire rabizhatok egy csaladot, es aki jo ember is. Nem ordongosseg ez, csak okosnak kell lennie, es nem leallni minden jokepu hulyevel ertelmetlen viszonyokat kialakitani, hanem megtalalni azt aki jokepu (a szamodra), es emellett jo ember is.
2018. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Magyarul,érdekből házasodni.
2018. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5ös végűlis.....

Valaki meghallgatta a riportot? Lehet én éetettem félre.

2018. okt. 10. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
2018. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Psota Irén is megmondta Friderikusz műsorában. "Én mindig tudtam, hova érdemes tartani a p.námat." Ettől még volt szerelmes ő is.
2018. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező könnyű okoskodni-bölcselkedni annak aki már a létező összes hibát elkövette az életében.
2018. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez tök jól működik, amíg nem leszel szerelmes. Szerintem.


Egyébként nekem volt "okos kapcsolatom". Elhagyott, 4 év után, mondván nem érzi, hogy én igazán szeretném őt. Lássuk be, végülis igaza volt. Szerettem, tiszteltem (sosem csaltam meg, nem bántam vele méltatlanul, stb),de nem voltam szerelmes.


Aztán lettem szerelmes. Őszintén, ha egész életemben egyedül kéne boldogulnom és pár évig tart csak, akkor sem áldoznám fel, hogy 0-24 kicsattanóan boldognak érzem magam egyetlen mosolyától. Ehhez képest az okos kapcsolatom egy gazdasági társulás volt szexuális extrákkal... Nekem ez innentől kevés.


27N

2018. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!