Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok full idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok full idegen lányokat felszedni? Miért történnek ezek a szituációk (lent)?

Figyelt kérdés

Idáig mindig olyan lánnyal volt csak valami (szex, csók, barátnő, petting stb), akit már hónapok óta ismerek, és még akkor is sokszor valami buli és alkohol segített végre rá a dologra.

Ilyenek szoktak történni például, hogy állok a buszmegállóba, és rendesen odaáll mellém egy lány, és rámmosolyog, ilyenkor elvörösödök, elnézek másfelé, idiótán viselkedek. Visszanézek a lány arcára, és kb. rá van írva az arcára, hogy Úr Isten ez egy idióta.

Vagy pl. ülök egy kajáldában, viszem vissza a tálcát, 2 szőke lány mosolyog, elkezd cukin integetni, meg nevetni, erre megint zavarba jövök, és mellé dobom a tálcát, nem a kukába, ők meg röhögésbe törnek ki.

De már olyan is volt, hogy egy kávés hosstes csaj jött oda, és konkrétan pedzegette, hogy bejelölhetnénk egymást facebookon, én meg benyögtem egy olyat, hogy "bocsi, de ki kell mennem wc-re" HOGY MIVAN?!?!?

Hát itt neki is vörös lett a feje, és kiült a döbbenet az arcára mondhatni.

Nem tudom miért kell nekem ennyi idő, hogy feloldódjak egy lány mellett. Sokkal több minden lett volna az életemben, ha nem lenne ez a belső korlát benne a szervezetemben, ami nem tudom mitől van, és nem tudom kiiktatni, csak automatikusan feljön.



2018. okt. 25. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Minden cselekedetet, legyen az egy kézmozdulat, vagy akár egy elpirulás egy gondolat előz meg, ami kialakítja. Ülj le, és gondold át magadban, hogy mik ezek a gondolatok, amik akkor jönnek elő, amikor idegen lányokkal ismerkedsz, miért alakulhattak ki, milyen hatások voltak az életedben, amik ezeket létrehozták. Érdemesebb lenne pszichoterápiára is eljárni, ha nagyon nem tudod kezelni, egyáltalán nem gáz manapság, csak jó terapeutát találni nehéz.
2018. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Pszichésen bebeszéled magadnak hogy nem fog sikerülni.Túlizgulod.
2018. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rossz beidegződés, de ennél lehetne sokkal rosszabb is, igazából neked valami buliba kéne ismerkedni, picit félrészegen felszedni egy-két csajt, utána már lenne önbizalmad a nőkhöz, de k**rvára irigylem a problémádat hallod...
2018. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Pont az első bekezdést nem olvastam el, akkor pszichológus.
2018. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"y bejelölhetnénk egymást facebookon, én meg benyögtem egy olyat, hogy "bocsi, de ki kell mennem wc-re""


:DDDD JAj istenem zseniális vagy!

Figyelj, az ügyetlenkedés a zavar miatt nekem irtó aranyos és megolvasztja a szívemet, ez nem gáz. Én pl ezt mindig értékelem, mert őszinte reakció arra, hogy a másik érdekel téged, ezt nem lehet megjátszani.


Amúgy meg sokat lehet ezen a viselkedésen javítani. Nekem egyszer volt, hogy egy fiú kb ennyire zavarba futott hozni, rá sem tudtam nézni először. Amikor észre vettem zt magamon, hogy "heló, én nem szoktam ennyire zavarban lenni, meg úristen, most mit csinálok, mi történik velem, hogy rá sem tudok nézni??!! Szedd már össze magad!" És meg is embereltem magam utána.


Tudnod kell, hogy nagy mértékben tudod irányítani magad és a viselkedésed, ha tudatosan ügyelsz rá.

Ha ennyire félsz ezektől a helyzetektől, menj bele! Komolyan mondom, minden félelemre igaz ez, erre is. Mint én is: igenis rá néztem, és igenis hozzászóltam. Te is nézz/mosolyogj egyet rájuk. Bumm. Próbálj meg beszélgetni velük. Meglátod, hogy az égvilágon nem történik semmi- legalábbis ami a fentinél rosszabb lenne. :D Hajrá!

2018. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

# 5-ös vagyok


Ami nálam néha segít még néha, az az a gondolatmenet, hogy ha nem hiszel magadban tejesen, akkor elég, ha eljátszod, amíg nem megy természetesen! Egy idő után a részeddé válik és valóban magabiztos leszel. Ennek is megvan a maga pszichológiája ha érdekel, de nem akarok kisregényeket írni. :)

2018. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Dobhatnál egy képet magadról, rohadtul kíváncsi vagyok hogy néz ki egy olyan pasi akivel ilyesmik történnek hogy csak úgy csajok integetnek neki meg ilyenek.
2018. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki ez a frusztrált élettelen, aki lepontoz mindenkit.
2018. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések, én így szeretlek!
2018. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként úgy ~5 éve hozták be talán ezt a retek pontozási rendszert. Csak tudnám, minek?


A sok lelkinyomorult itt éli ki a frusztrációját, mert instant letol minden választ, ha ő teszem azt ronda és a négyfal között egy molylepke sem közelíti meg, emellé egy szociális analfabéte: úgy a Gyik fele.


A másik primitív véglet aki meg azért nyom le instant másokat, mert az a vélemény más, mint ami ideális lenne, és a kis apró beszűkült fejébe nem fér meg más ember más véleménye vagy látásmódja.


Én szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor használtam, de ahhoz a válasznak vagy nagyon sötétnek, vagy tanulságosnak kell lennie.


Csodálom, hogy vagyok még 84%-on, pedig qrvára nem szokott érdekelni a pontozás. Most is jöhet az az 1-2 debil egy bónuszkörre, ha a szerencsétlennek ez a legnagyobb öröme a mai napban. Nekem szerencsére volt jobb élményem is, szóval hajrá. :D

2018. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!