Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, amikor azt mondjátok, szeretitek az okos nőket, az vonatkozik a nálatok okosabbakra is?

Figyelt kérdés
Okos alatt nem okoskodót értek.
2018. dec. 25. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Hogyne.
2018. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem nagyképűségből, de én elég okosnak tartom magam, kb. mindenki így gondolja, akit ismerek. Egyetlen egyszer találkoztam olyan lánnyal,akit magamnál okosabbnak gondoltam, belé is zúgtam totálisan, pedig velem az ilyesmi nagyon ritkán fordul elő, na persze viszonzatlan maradt.
2018. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerénység vezérel, de ritka az a nő, aki bölcsebb nálam. Igen, nagyon vonzó a lelki bölcsesség.
2018. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem arra is vonatkozik, igen.

32/f

2018. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan férfi, aki a nála okosabb nőket is vonzónak tartja és tisztában van a saját értékeivel, ezért nincs kisebbségi komplexusa, ha egy nő okosabb nála, mert pontosan tudja, hogy ő meg másban jó és sikeres.


Van olyan férfi is, aki azt állítja, hogy a nála okosabb nőkhöz is vonzódik, viszont valójában csak igénytelen, szinte bármilyen nő jó neki, csak legyen már valaki. Az ilyen férfiak szokták egy idő után folyamatosan lenyomni a barátnőjüket/feleségüket és kényszeresen bizonygatni, hogy ők mennyivel jobbak, okosabbak, mert képtelenek elviselni, ha a nő (vagy bárki más) valamiben jobb náluk.


Üdv: egy értelmes nő

2018. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%

1. Egy okos nő soha nem mondaná önmagáról, hogy okos, ugyanis minél műveltebb, annál könnyebben döbben rá, hogy még nagyon keveset tud a világról.

2. Miben okos, miben művelt, miben kompetens az a bizonyos nő? Kötve hiszem, hogy olyan marha sok polihisztor nő létezne.

Ergo ha valaki azt állítja magáról, hogy okos, akkor számomra ő csak egy faék egyszerűségű, nárcisztikus, öntelt senki.

2018. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Szerintem rosszabb, ha valaki álszenteskedve alulpozicionálja magát, csak hogy szimpatikusabb legyen másoknak, de oké, végül is ez is egy vélemény. :D

2018. dec. 25. 16:09
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Én azt veszem észre, hogy mindenki ezerszer jobban vonzódik hozzám, amikor rájönnek, hogy bizony intelligensebb vagyok mint elsőre gondolták. Volt pár eset amikor konkrétan ezért hívtak el randizni. Szóval én a saját életemben azt látom, hogy sokkal érdekesebb vagyok a férfiak számára amikor rájönnek, hogy intelligensebb vagyok náluk.
2018. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Szeretem, ha fel tudok nézni rá.
2018. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb férfi nem képes elviselni, ha a barátnője okosabb, vagy jobban keres.
2018. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!