Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelembe veszed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe veszed, hogy mennyire okos a kiszemelted?

Figyelt kérdés
Miből lehet megállapítani? Itt az oldalon például el lehetne dönteni valakiről csak írás alapján, hogy mennyire okos? Kit tartotok okosnak itt?
2018. szept. 7. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Az okosság nem egy egzakt fogalom.
2018. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen. Nem tudok vonzódni egy buta/tájékozatlan férfihoz, legyen bármennyire is helyes. Személyes beszélgetésben igyekszem mindig leszűrni, mi a helyzet.
2018. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Még jó! Nem tudnék párt alkotni egy ostoba nővel. Az intelligencia nem csak szexi, de alapfeltétel nálam. Ha ez nincs meg, bukta az egész.


Miből lehet megállapítani? Nyilván erre szolgál az ismerkedés, nem arról, hogy moziba menjünk meg vidámparkba...


27/F

2018. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Igen, mindenképp.


Egyszerűen irritálnak a buta, sekélyes lányok, különösen akkor, ha erre még büszkék is.

És itt most nem arra gondolok, hogy fejben oldjon meg differenciálegyenleteket, csak például legyenek önálló gondolatai, ne egye meg az ezoterikus marhaságokat, konteókat.

2018. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Figyelembe veszem. Nekem csak az inteligens nők jönnek be, egy buta nővel nem tudnák mit kezdeni.
2018. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Figyelembe. Igen, az írásból is, pl mennyire üres közhelyekkel dobálóznak, mint #3-5 válaszoló.
2018. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
#6 és persze mindig vannak, akik magukat mások fölött állónak képzelik, mint a #6-os válaszoló. ;)
2018. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van-e saját véleménye, milyen az írásképe, stb.
2018. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez a legeslegfontosabb szempontom, mert sajnos manapság nagyítóval kell keresni az értelmes nőket.
2018. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt dolgoztam olyan helyen, időszakosan, mert kellett a munka, ahol voltak ostobák, és kifejezetten kellemetlen volt a társaságukban lenni, örültem, amikor el tudtam jönni onnan, közös témánk sem volt, ugyanakkor az okostojásokat sem bírom, akik már annyira merevek, hogy hülyülni sem lehet velük, és még a viccben is okoskodnak, meg verik a mellüket a Mensa tagságukra. Mondjuk akik nagyjából hasonló értelmi szinten vannak, mint én, azokkal általában meg tudjuk érteni egymást. Nem nézem az IQ-t, ezt lehet érezni.
2018. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!