Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak hangulatingadozás...

Miért vannak hangulatingadozásaim? Egyszer magabiztos talpraesett ember vagyok, másszor önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Igazából már a kérdésben leírtam mindent.

Max annyival egészítem ki, hogy tényleg egyszer úgy érzem hogy 25 éves létemre nem állok rosszul (van egy öreg saját autóm, van állandó párom 2 éve, van munkam, igaz hogy rabszolga)

Másszor pedig azt gondolom hogy sokkal több mindent elérhettem volna ha nem hagyom abba a sulit, vagy visszaülnék kamionozni (mert megvan rá a jogsim).

Megtakarításom semmi, öreg az autóm, nincs lakásom,házam, napi 10-12 óráért kapok 80 ezret, amiből 10et elkocsikázok bejárásra.


csak leírtam a dolgaim.

azt nem értem hogy tényleg miért látom egyszer így, másszor úgy.



2016. júl. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a dolgaidat jó az önreflexiód. Bár nem tudom mennyire vagy intelligens hogy gyárban robotolsz de kérdem én tényleg ezt akarod csinálni egész életedben? Nem akarod folytatni az egyetemet amit abbahagytál?


A másik hogy önbizalomhiány meg hangulatváltozás na igen rapszodikus természeted volt mindig is vagy csak mostanság ilyen? Ha utóbbi akkor javaslom pszichiáter felkeresését mert ezeken a rossz tüneteken lehet segíteni modern kedélyjavítókkal aminek szinte semmi mellékhatása sincs! :)

2016. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindenhol azt látom, hogy azok az emberek is sikeresek akik alig képzettek, csak volt egykét jó üzleti fogásuk és kész.

nem várom a csodát, de úgy érzem több van bennem,.

sajnos a sulit így nem tudom folytassam-e. 25 vagyok még lenne 3 évem. és mellette vagy tudnék melozni vagynem.

továbbá az is bennem van, hogy külföld. még egy nyamvadt mosogatóként is ugyanennyi munkáért majd 1000 Eurót kapnék.

sajnos egyedül, mert a párom nem akar jönni.

de valóban, ilyen közel még sosem éreztem a külföldi munka lehetőségét.

2016. júl. 14. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy látom hogy nem értetted meg a válaszomat. Csak a saját problémáidat ismételgeted és abba vagy elmélyedve. Nem segítségre vágysz hanem hogy valakinek panaszkodhass.
2016. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy hiszen van autód,munkád és nőd. Valószínűleg a munkáddal van gondod.
2016. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat segítene a kérdés megválaszolásában, ha tudnánk, hogy mennyire periodikus ez az ingadozás, illetve milyen időközönként vesz elő pl a deprimáltság. Mert ha pl durván három hetenként, akkor lehet, hogy a bioritmus okozza. Ha meg sűrűbben, és elszórva, akkor akár a tej-, vagy húsfogyasztással is összefügghet. Nem vagyok vega, és nem vagyok húsellenes agitátor! De vannak, nem is kevesen, akik az állati fehérjék emésztése közben mérgezést szenvednek, ami rosszkedv, lehangoltság, borúlátás formájában mutatkozik meg. De ugyanígy okozhat rosszkedvet a dehidratáltság, vagy a mozgás- és fényhiány is. Szóval nehéz így ismeretlenül bármit is mondani.
2016. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!