Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondania a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondania a pasimnak, ha bulizni megy?

Figyelt kérdés

A párom (32) külföldi, ő ott, én (29) a családommal töltöm az ünnepeket. A párom most hogy itthon vagyok, alig ír nekem, arról meg még kevesebbet, hogy hogyan tölti a napjait. Ez nagyon zavar, de faggatni sem akarom. Tegnap se mondta hogy mi a terve estére (előtte haveroknál volt mindig), de látom hogy reggel 6-kor még elérhető volt a chaten.

Ennek persze sok oka lehet, de szerintem bulizni volt. Este még beszéltünk, nem mondott semmit.


Én nem értem ezt a teljes "hírzárlatot" a részéről és hogy 4 évnyi együttlét után miért kell titkolózni.


Szerintetek megkerdezzem? Ráhagyjam? Írjon annyit amennyit akar, még akkor is ha meg se írja mit csinál egész nap?

(nem féltékeny vagyok, inkább nekem ez a bizalom és a valódi szoros kapcsolat hiányát jelenti, az zavar)


2018. dec. 26. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csaj van a dologban.
2018. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na kösz. De amúgy meglepne... Ő nem az a típus
2018. dec. 26. 09:32
 3/13 Bino ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene mondania, ha bulizni megy. Mivel írtad, hogy nem féltékenységről van szó, rá is kérdezhetsz. Nem hiszem, hogy ebből gond lehet.
2018. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bulizni? Karácsonykor? Ezt elég valószínűtlennek tartom...mármint elég “neveletlennek” kell lenni hozzá. Vannak unokatestvérei? Lehet velük iszogatott, beszélgetett hajnalig. Pl én barátom is hajnal 4-ig fent volt, mert az unokatesóinál volt(biztosrs tudom, mert küldött képet is és ismerem az uncsijait is).
2018. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Találgatások helyett miért nem kérdezed meg tőle? Mi nem ismerjük sem őt sem téged,és a kapcsolatotokat sem. Ha ez zavar akkor kérdezd meg,hogy mit csinált? Miért ír kevesebbet? Egy pár vagytok ezek nem olyan kérdések,amin fel kell kapnia a másik félnek a vizet hacsak nem hibás valamiben.
2018. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

30 felett többet várna az ember. A leírás alapján a huszas éveitek elején ragadtatok. 4 évnyi együttlét után 30 évesen miért nem vagytok egy család ahelyett, hogy mindenki a szüleivel karácsonyozik?


Szerintem ne ezen rugózz, hanem a kapcsolatotok alapjain. Én 33 vagyok, családban, 2 gyerekkel, és nem értem, amit csináltok. Hova vezet ez a kapcsolat?

2018. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 Mivel az egyikőjük külföldön él, gondolom szeretné meglátogatni a családját, talán egyszer az évben.

És nem mindenki akar gyereket. Ezt sem várhatod el tőlük. Mondjuk személy szerint én sem értem, mi értelme egy kapcsolatnak, ha nem vezet sehova, de ezt mindenki maga dönti el.

2018. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 éves komoly kapcsolatban felmerülne benned, hogy nem viszed magaddal külföldre a párod? Vagy hogy külön karácsonyozzatok? Mert bennem nem, mert ez már több, mint járás, és több, mint a "pasim". Ha 4 év alatt nem lett több, akkor meg miről beszélünk???
2018. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek igaza van, nem kell mindenáron család, a bolygó így is túlterhelt.

Mondjuk a Kérdező ék kapcsolata is elég laza, el tudom képzelni hogy van egy 3. a dologban.

2018. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy felkelt, mert szarnia kellett, és ezért volt online 6-kor. Egy ilyen stílusú lányt, mint te tuti, hogy nem tudnék elviselni.
2018. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!