Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak, hogy mielőtt nem jártunk az exbarátnőjével jártam?

Figyelt kérdés
Biszex nő vagyok. A pasim és a nő akivel együtt voltam viharos életet éltek, sok zűr volt, alkohol,drog, mindketten megjárták az elvonót. A nő férjhez ment pár évvel később, született két gyereke. Megismerkedtem vele a munkám során, elvált, összeköltöztünk. Elég sokáig együtt éltünk. Egy buliban megismerkedtem a párommal, már akkor tudtam, hogy a csajommal járt, és egymásba szerettünk. De nem tudom, hogyan fogjak bele, hogy elmondjam neki. Ha nem tőlem hallja, akkor nem fog bízni bennem. Az excsajunk is féltékeny mióta szakítottam vele, félő, hogy elmondja. Ti hogy kezdenétek bele a helyemben?
2017. szept. 5. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj Peti, én biszex vagyok, és az exem a Kati volt. Ennyi
2017. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Pislognék mint hal a szatyorban. Ha fordított helyzet lenne és a te párod járt volna az egyik exbarátoddal akkor hogyan szeretnéd, hogyan kezdjen bele ennek elmondásába?
2017. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobb út az egyenes. Közöld vele a tényt, aztán vagy megemészti, vagy nem.
2017. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor be vagytok állva meg rúgva meg ilyesmik mondd meg neki.Úgysem fogja fel. :)
2017. dec. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mi a közös bennünk? Az ízlésünk: ugyanazt a csajt szerettük!
2018. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azon agyalok, hogy vajon miért vonzódsz narkósokhoz.
2018. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!