Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az probléma, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az probléma, ha a pasimnak belsőleg igen, de külsőleg nem vagyok az ideálja?

Figyelt kérdés

A páromnak nem vagyok külsőleg az ideálja. Nem vagyok csúnya, de az ő ideálja a szőke haj, kék szem, kerek fejforma. Nos, barna hajú vagyok, zöld szemekkel és hosszúkás-ovális fejformával.

Bár azt mondja, hogy a belsőmbe szeretett bele (eddig mindig is így akartam) de rájöttem, hogy ez lehet hogy mégis probléma. Nem igazán szokott bókolni a külsőmmel kapcsolatban, illetve nem érzem azt a tűzt benne, amit néhány pasimnál, akiknek külsőleg is bejöttem. Emellett az ágyban sem olyan ami nekem bejön...


2018. júl. 9. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A végén csak kimondtad. Neked se jön ő be, szóval csak ürügyet keresel a szakításra.
2018. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Küldd hozzám. En pont ilyen vagyok.
2018. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:

Én sem jöttem soha össze az ideálommal.


Eddig csak akkor dícsértem bármelyik páromat a kinézeté

2018. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 peca1000 ***** válasza:
21%

Én sem jöttem soha össze az ideálommal.


Eddig csak akkor dícsértem bármelyik páromat a kinézetéért, ha fodrásznál volt, mert akkor illik :)


Na jó, ha rövidre vágatta, olyan Kleopátrásra, és felvett egy szemüveget, akkor begerjedtem, volt ám bók, ajaj! :)

2018. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, mióta vagytok együtt, de az elején én sem jöttem be túlzottan a barátomnak.

Előttem csak magas, vékony, modell barátnői voltak, aztán jöttem én a 160 centimmel, 70 kilómmal, tetkóimmal. Beszélgettünk, barátilag taliztunk, aztán ebből randik lettek, szexkapcsolat, aztán most itt tartunk, hogy 3 éve együtt.

Viszont ha az ágyban sem stimmel, akkor elengedném.

21L

2018. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem te vagy az ideálja kinézetre, de ha az ágyban se stimmeltek, jobb hagyni, találsz csomó másik pasit, akinek még tetszel is.


Mondom ezt úgy, hogy nő vagyok és nekem is volt 1-2 exem, aki színre nem volt az esetem - mediterránpárti vagyok-, a szex viszont klappolt náluk is, mert csak kompenzáltak annyit a belső tulajdonságaikkal, hogy kívánjam őket.

2018. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid nem a te ideálod inkább. Ha a szex nem jó, az nem csak egy emberen múlik.
2018. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na erről beszélek minden kérdésnél... a férfiak jó része baromira nem azzal jön össze, aki az ideálja, aztán így az évek alatt szépen megunják az egészet és jön a megcsalás. Nekem is volt olyan exem régebben, aki objektív szemmel nézve nem volt az ideálom kicsit sem, a mostanit meg évek óta helyesnek látom és vonzónak, szerintem nem is fog már változni, sőt:D Csak egyre jobb. Nem tudnék még egyszer olyannal együtt lenni, akiért nem vagyok oda meg vissza (és fordítva).
2018. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!