Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Láttam a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Láttam a fiam zuhany közbe és elég apró volt neki pedig lassan 17 lesz.

Figyelt kérdés
Esetleg orvos vagy mi?
2010. jún. 28. 13:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%
Verd ki neki s akkor megdagad
2010. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
55%
Most miért cikizitek? Nem szándékosan leste meg, viszont ha az ember azt látja, hogy "picike", persze, hogy elkezd aggódni, hogy később ez milyen hatással lesz a gyerekének a párválasztására, meg hogy milyen önértékelési gondjai lehetnek ettől. Nekem is 17 éves a fiam, és én is aggódnék, ha ezt tapasztalnám.
2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%

sztem vágd le, akkor nem zavar majd a mérete....


ezért imádoma tanitási szünetet.... megszaporodnak az idegesítő, ostoba, unatkozó kisgyerekek a fórumokan...akik majd jól lepontozzák az őket leszóló vén marhákat mint én...

2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva..:/ valakitől örökölnie kellett,ha csak nem az apjától XD gáz-_-" amelyik csaj normális,az nem a méreteket nézi..lehet,hogy rossz a szemed..
2010. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu ez a kérdés.
2010. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmivel orvoshoz cipelnéd (és felhívnád rá a gyereked figyelmét, hogy valami ott "nem normális") egy életre ellehetetleníted a nők előtt, mert nem mer majd ismerkedni. Várd meg, hogy ő vegye észre, az amúgy nem túl nagynak tűnő problémát (ami lehet, hogy nincs is).
2010. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
40%
Most miért baj, hogy a szülő aggódik. Nem tök mindegy, hogy melyik testrészéről van szó? Baj van vele és kész ezért a ti segítségeteket kéri. Úgy tudom vannak már ilyen vákuumos nagyobbító műtétek. Próbáljátok meg, és hátha használ.
2010. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Namost szerintem ilyet csak egy anya kérdez. Ezek szerint az apjának nagy. Ellenben ezek szerint ő nem az apja fia, de ha lefeküdni nem volt ellenvetése egy kisfarkú postással, akkor meg nem kell aggódni.
2010. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY FELHÍVD MÁR A GYEREKED FIGYELMÉT RÁ!!! Ha ő magától nem érzi gondnak, és te beleavatkozol (kéretlenül), azzal egy óriási lavinát indítasz el. Ne feledjük, hogy csak 17 éves... épphogy kinőtte a kamaszkort (vagy még nem is).
2010. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést egy unatkozó "hülyegyerek" írta.


"Orvos vagy mi?" Ja.. orvos. Neked! (a kérdezőnek).

2010. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!