Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem a krumplit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem a krumplit miért erőlteti folyton hogy azt egyek?

Figyelt kérdés
Vagy sült krumplit csinál,vagy krumpli pürét, változó de krumpli krumplival. Nem tudom hogy direkt csinálja vagy miért nem csinál mást figyelmességből ha tudja mi a helyzet. Egy rossz gyerek kori emlékem óta nem eszem mikor kisebb koromba belém erőltették a csíráját . Ezt neki el is mondtam azt mondta megérti ő sem szeret sok mindent és én általában figyelek is rá de ő nem. Ma ott telt be a pohár mikor mondta hogy süt valami finomat és lapcsánkát csinált. Mit kéne tegyek ?
2018. dec. 26. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, az , hogy te szereted és nem tudod elképzelni, más hogy nem szereti, a te intelligenciád hiányáról árulkodik. Én pl szeretem a csokit,a legtöbb ismerősöm is, de a barátom pl nem. Bármilyen meglepő,mindrn ember más. Nem tudom hány éves vagy, de gyerekkorban megtanulhattad volna, hogy ami neked jó, nem biztos, hogy másnak is megfelel. Arról nem is beszélve, hogy marha egészséges lehetsz, ha krumplit krumplival eszel...
2018. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Ez egy hülyeség, hogy minden ember más, mert nincs olyan étel, amit én nem eszek meg és nem szeretek. Az undort, amit egyes ételek iránt tápláltam én már gyerekkoromban kinőttem, de egyesek úgy látom, nem képesek felnőni és legyőzni az undorukat.

2018. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!