Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek a vékony, lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a vékony, lapos hasú sportos lányok jönnek be, akkor olyanba is lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

Kicsit híztam hasra, mióta összeköltöztem barátommal, de külföldre és a nyelvet addig nem tanultam, 4 hónapja vagyok kint. Mondta, hogy nagyon tetszett neki hogy aerobikoztam, meg ügyesebbnek gondolt.


Kérdeztem, mi lett volna ha így ismerkedünk meg, és szerinte így, mivel most nem tetszik az alakom neki, lehet hogy nem jövünk össze, mert akármennyi zsír van a hason, az nem kívánatos.

Rosszul esett, hogy ennyire megy a külsőre. Magam miatt szeretnék újra formába jönni, de mégis bánt, hogy csak úgy vagyok neki a legjobb. Ő nagyon vékony, hiába van izma és erős.

Tudom, hogy szeret, de valahogy ezt nem érzem igazinak.


2018. dec. 27. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

A belső megszépítheti a pocakot is, ha vagy elég perverz, spontán, rugalmas (mint amilyen én), de alap esetben, egy embert, akit elviselek, csak a külseje miatt kívánhatok meg, oda meg nem fér el a pocak.


A husikát én se szeretem, de ha kompenzálod (túlszárnyalóan) a belső értékeiddel a külső "hiányosságod" (mert ez nem az, csak valakinek nem az esete), akkor nem gond ha van (pocak).


Az érzésed most helyes, ez nem az a szeretet, ami miatt megérné megöregedni mellette. :(

2018. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem is az igazi szeretet. Nem ő lesz az, aki hegyeket fog érted mozgatni, mert olyan sokat érsz neki. Ha megadod az általa elvárt dolgokat, ilyen a külső, majd akkor szeretni fog. Feltételekhez köti. Guszta.
2018. dec. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindig van volt zsáner, de az élet számtalanszor bebizonyította, hogy “Ember tervez, Isten végez...” magyarul semmit nem jelent. Max az irányt... de még sokszor azt sem. Erre még a saját “felhozatalomból” is tudnék bőven példát mondani. Mondhatni nem nagyon jàrtam még klasszikus zsáneremmel... maradjunk ennyiben. :D
2018. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekünk férfiaknak a belső fontosabb. Ha amiatt beléd szeret valaki, akkor tetszeni fogsz neki külsőre is.
2018. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem szerelem, csak szexuális vágy. Csak a tested szereti.

A férjem vagy 20 kilót szedett fel, mióta együtt vagyunk. És minden dekát imádok rajta. Pedig sose vonzott a mackós alkat. Most se kövér! Nagyon vékony volt, és izmot is szedett magára.

2018. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Évek alatt az én testem is változott,megismerkedéskor sem vékony voltam,de kövér sem, utána sajnos meghíztam. Ekkor nekem szólt a párom ,de nem úgy,hogy akkor most vagy lefogyok vagy viszlát. Leültünk és elmondta,hogy szeretné,ha összeszedném magam miatta is meg a saját egészségem miatt is. Lefogytam. És amúgy halás vagyok neki,mert a sportban egy nagyon jó hobbit taláktam és új barátokat is.

Most terhes vagyok, szóval megint nem olyan vagyok, mint voltam.


Szóval,ha valaki szeret,elfogad. És nem egy kis pocakot tesz szóvá,hanem mondjuk 15-20kilót,amit én is felszedtem,de azt sem követelve mondja,hanem szeretettel.

2018. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

azt ugye tudod, hogy a testsúlyon a legkönnyebb változtatni a külső adottságaink közül?


én egy 38 fitneszmanci vagyok. a férjem így ismert meg, belém is szeretett. miért lenne köteles 150 kilósan is _ugyanúgy_ vonzónak látnia?


nyilván szereti a belső értékeidet is, de na. meghíztál.

2018. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

4 hónap alatt mennyit lehet bízni? 6 kilót?

Ha ez már gond, akkor kuka a pasi. Egy ilyen mit fog lépni, ha egyszer terhes leszel, és szülés után hónapokig sehol a lapos has? Mi lesz, ha maradnak rajtad csíkok, és soha nem lesz olyan a tested?

Hosszú távra ne tervezz vele.

2018. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Egyes emberek jobban elfogadóbbak a plusz kg tekintetében, van, akik nem.


Miért annyira nehéz megtartani a súlyodat? Hisz még nem is szültél gyereket. A tanulás nem kifogás. A tanulás is jobban megy egy kis frissítő mozgás után. És miket is ettél? Na, ez a nem mindegy.


Én se tartanám szexuálisan vonzónak a párom, ha meghízna.


Te pedig, ha tudod, hogy a párod úgy jött össze veled, amikor szép hasad volt, akkor ne hízz meg. Fiatal, életerős nő vagy, aki szeret mozogni, ezért nem értem, hogy süllyedhettél le arra a szintre, hogy hízz hasra.

Én hullahoppkarikázás közben tanultam 10 évvel ezelőtt az érettségi tételeket.


Kérdés: te most összejönnél a pároddal, ha lenne rajta 10 kg zsír felesleg, ami már számodra nem annyira vonzó? Persze, mondhatsz igent is, de szexuálisan, akkor se biztos, hogy szépnek találnád.


Ilyen mentalitás miatt, mint a tiéd is kérdező, értetlenkedik nagyon sok nő, hogy ha szülnek, eltelik 1-3 év, nem fogynak vissza szülés előtti alakjukra, akkor csodálkoznak, hogy a párjuk miért nem tartja őket szexinek. Mert akkor már csak anyák lesznek, nem anya+nő. Persze, az évek során változik a külső, öregszünk, de ezzel nem kell, hogy együtt járjon az is, hogy akkor elengedjük magunkat, meghízzunk, mert van egy párunk, számunkra egy biztos pont (majd el fogad így), csak azt hisszük, de ettől még a párunk nyugodtan elhagyhat minket.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.


És miért baj, ha a párunkkal őszinték vagyunk?

"Kérdeztem, mi lett volna ha így ismerkedünk meg, és szerinte így, mivel most nem tetszik az alakom neki, lehet hogy nem jövünk össze, mert akármennyi zsír van a hason, az nem kívánatos.

Rosszul esett, hogy ennyire megy a külsőre. "

Szóval, akkor csak azért hazudjon, hogy az egódnak ne essen rosszul? Aztán meg csodálkozol, ha esetleg sok olyan lapos hasú csajt dicsér meg? Aztán meg jönnél ide sírni, hogy a pasid az önbizalmadat a porba tiporja! Persze, ekkor is a pasi lenne a hibás, és nem te, miközben tudod, hogy neki milyen típusú csajok jönnek be, és te mégis híztál.


Aztán csodálkoznak sokan, hogy miért meg egy kapcsolatban a hazudozás! Na, ezért. Ha őszinték vagyunk, az a baj, ha hazudunk, az is baj!

Az ilyen embereknek minek kapcsolat?

2018. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Van különbség aközött, hogy terhesség miatt hízol meg(bár ez is nagyban rajtad múlik), meg aközött, hogy lustaságból.
2018. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!