Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek a vékony, lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a vékony, lapos hasú sportos lányok jönnek be, akkor olyanba is lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

Kicsit híztam hasra, mióta összeköltöztem barátommal, de külföldre és a nyelvet addig nem tanultam, 4 hónapja vagyok kint. Mondta, hogy nagyon tetszett neki hogy aerobikoztam, meg ügyesebbnek gondolt.


Kérdeztem, mi lett volna ha így ismerkedünk meg, és szerinte így, mivel most nem tetszik az alakom neki, lehet hogy nem jövünk össze, mert akármennyi zsír van a hason, az nem kívánatos.

Rosszul esett, hogy ennyire megy a külsőre. Magam miatt szeretnék újra formába jönni, de mégis bánt, hogy csak úgy vagyok neki a legjobb. Ő nagyon vékony, hiába van izma és erős.

Tudom, hogy szeret, de valahogy ezt nem érzem igazinak.


2018. dec. 27. 02:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, a belső fontos, de a külső az, amit az ember észrevesz és megszeret először. Ez abban az esetben nincs így max., ha úgy ismerkedik össze két ember, hogy egy közösségbe járnak, és van idejük megismerni a másikat - akkor van olyan, hogy megszereted annak ellenére is, hogy nem tetszett elsőre.


Ezen nem kellene kiakadnod, mert ez a megszokott. Nem is tudta volna valszeg megismerni a belsődet, ha külsőre nem jöttél volna be neki. Most meg megszeretett annyira, hogy nem hagy el, inkább örülj ennek. Csak épp racionális és őszinte volt.

2018. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyan, simán jó összejönni egy vékony csajjal, aki fél év alatt felszed 10 kilót. Mi azzal a gond nem?
2018. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!