Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ebben a kategóriában bárki feltesz egy "járnátok egy ilyen lánnyal/fiúval" (természetesen saját magára célozva) típusú kérdést, akkor a negatív tulajdonságok rendszerint lemaradnak a listáról?

Figyelt kérdés
Sőt, a kedvencem az, amikor álságos módon jó tulajdonságokat próbálnak rossz színben feltüntetni, pl. leírják, hogy szeretik ölelgetni a párjukat, vagy olyan nagy szívük van, hogy sajnos azokkal is képtelenek lennének kicseszni, akik egyébként megérdemelnék.
2018. dec. 27. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

"álságos módon jó tulajdonságokat próbálnak rossz színben feltüntetni"


Ez igencsak irritáló, ennél durvább az, amikor a sok hülye nem veszi észre, hogy a kérdező ezt csinálja.


Régen sok olyan volt, hogy "melyik lányt/fiút választanátok?", és az egyiknél fel voltak sorolva jó és rossz tulajdonságok, a másiknál vagy csak jó, vagy a rosszak ilyenek voltak, amit írtál. És persze a kérdező volt az utóbbi.

2018. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Évekkel ezelőtt én is fennakadtam ezen. Kíváncsi vagyok változott-e valami vagy téged is lehurrognak.

32/f

2018. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek tisztában a negatív tulajdonságaikkal, vagy csak próbálják minél jobb színben feltűntetni magukat. Igazából élőben ismerkedés közben se hangsúlyozza ki valaki a negatív tulajdonságait, hanem a pozitívat helyezi előtérbe.
2018. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert minden ember úgy gondol magára, hogy o milyen intelligens, kedves, dolgos, humoros.



Persze a világ tele van mogorva hulyekkel, de saját magát senki nem látja annak

2018. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer összegyűjtöttem egy pár tulajdonságot, amiket korábban random válaszokba írtam és megkaptam akár válaszként, akár privát üzenetekben, hogy ezek miatt soha nem fogok kelleni senkinek és megérdemlem, hogy egyedül dögöljek meg (igen, ezt is megkaptam már így szó szerint). Mivel én teljesen normális (igaz, nem pozitív, de inkább semleges, irreleváns) tulajdonságoknak tartottam ezeket, kiírtam egy kérdést, hogy mit gondolnak a férfiak egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőről. Többségében pozitív válaszokat kaptam, a legtöbben azt írták, hogy teljesen normális, átlagos vagyok és nem utasítanának el ilyen dolgok miatt :D Pedig nem álszerény, valójában pozitív "negatívumokat" írtam, kifejezetten igyekeztem, hogy reális képet alkossak magamról anélkül, hogy bármelyik tulajdonságot elbagatellizálnám vagy eltúloznám, mert nem célom a valósnál pozitívabb képet festeni magamról egy anonim oldalon, ismeretleneknek.
2018. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nemcsak engem zavar ez a dolog :). Ehhez még hozzájárul az, amikor leírja a negatív tulajdonságait, de csak azokat, amikről állítása szerint nem tehet "sajnos önhibámon kívül ronda vagyok és csóró meg alacsony" ill. a többi rossz tulajdonságra rámondja, hogy csak azért van, mert nincs nője, pl. "motiválatlan vagyok és lusta, de jajj, ha lenne egy ölelgetnivaló barátnőm, akkor nem lennék az, ez fix".


Nem értem, ezzel mit akarnak elérni. Egy kamu ölelést, hogy "igen, csak a téged visszautasítók ilyen szemetek, amúgy főnyeremény vagy"? Pedig az lenne az igazán értelmes, ha leírnák a negatívumokat is.

2018. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg amikor leírják, hogy "jah, önfejű, hirtelen haragú stb. vagyok", aztán jön egy "de" és valami tök semleges tulajdonság pozitívként eladva pl. "nem mutogatom magam az Instán" vagy "kevés barátom van".
2018. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!