Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan karácsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan karácsony és hasonló szilveszter. Van más is így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Én csak a szilvesztert fogom átaludni, a karácsony jó volt.
2018. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én nekem inkább semleges volt és a szilveszter is hasonló lesz, bár lehet lesz egy kisebb összejövetel, de nem hiszem, hogy túl nagy buli lenne belőle. Egyébként nem olyan tragédia ez, majd jövőre jobb lesz.
2018. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Reménykedtem a nagy szilveszteri buliban de sajnos nem fog össze jönni.. így ulhetek otthon míg mindeki más jól érzi magát.. fantasztikus lesz.

Ebben az évben szinte semmi buli nem volt reménykedtem hogy az év utolsó napját nagy Goa bulival zavarom. Hat nem rosszul hittem.

Italba folytom a bánatom és nézem a tv et...

N24

2018. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*zárhatom
2018. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Eléggé,elszigetelve mindentől,a sötétben.
2018. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelen. De már nem is érdekel. Egész évben a magányt gyakorlom és bár féltem az unnepektol, rajottem hogy ez is túl élhető. Ami nem öl meg, az megerősít.


25L

2018. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mint a többi nap, nem több. Csinálom a napi rutinom. Így nem ér, boldogtalanság soha!
2018. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Karácsonykor volt néhány jó pillanat amikor elképzeltem, hogy mi mindent csinálhatok még a téli szünetben :D

Szilveszter évek óta gyászos, jó lenne önfeledten táncolni, örülni az év lezárásának.

2018. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fos az egész 365 nap.
2018. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!