Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nök/Lányok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök/Lányok, ti mit gondolnátok erről a pasiról?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül megismernétek.

Magas, helyes, kedves pasi.

Feltételezzük,hogy bejönnek egymásnak,randevúra kerül a sor és egy jó autóval menne.

Ti mit feltételeznétek ilyen pasiról? Nőcsábász?

Jó benyomást keltene bennetek, vagy taszítana?



2018. nov. 11. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon egyszerűen fogalmaztál, mintha te magad is egyszerű gondolkodású lennél
2018. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha 190cm feletti akkor tökmindegy mer tetszeni fog a nőnek.
2018. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem az autója határozza meg, hogy szimpatikusnak vagy taszítónak találom.
2018. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez vicc?
2018. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Amit leírtál az egy szokványos történés az életembe, nem feltételezek senkiről semmit. Próbálnám megismerni, aztán majd meglátjuk.
2018. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor randiztál utoljára?

Te hogy csinálod? Rögtön a parkolóba hívod a csajt?

Csak mert én randit eddig pl. kávézóba beszéltem meg, ahol úgy toppan be az ajtón a férfi, hogy nincs a homlokára írva az se, ha busszal jött, és az se, ha egy 50 millás luxusautóval.

2018. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem egyből arra céloztam ,hogy autóval megyek oda..

Majd a 2-3 találkozó után, lányok titeket nem lepne meg? És nem baj,hogy nem árulta "el eddig" nektek ezt?

2018. nov. 11. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ma mar egy auto nem nagy kunszt.

Siman lehet ceges is akar.

Pl en azzal rajok randira...

:-D

2018. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En semmit se felteteleznék, mert kb annyira ismerem az autokat, hogy "kek, olyan sportos"

Oruletbe kergettem az ocsemet ezzel. Milyen marka? NEM TUDOM! Es nem is erdekel.

2018. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak az autójáról nem ítélném meg, mert nem lehet tudni, miért azzal a kocsival jött. Sőt amennyire ismerem az autókat, lehet, le sem esik, hogy jó-e :D.


Inkább a viselkedéséből vonnék le következtetéseket, nem abból, hogy Ladával jött-e vagy BMW-vel.

2018. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!