Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még soha nem volt tartós kapcsolatom. 2 volt eddig de pár hónapig tartottak.

Körülöttem meg mindenkinek barátja van, eljegyezték vagy már jön a baba.

Úgy érzem nekem soha nem jön el az igazi. Más is van így vele? :(

22/l


2018. dec. 28. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
22 évesen mit akarsz, de most komolyan?
2018. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd 5 év múlva válnak és lesznek egyedülálló anyák.
2018. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell félreérteni. Nem akarok 22 évesen esküvőt meg gyereket. De kicsit néha elkeseredek, hogy most velem van a baj vagy mi.
2018. dec. 28. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, nekem sincs kapcsolatom jó ideje és még fiatalabb is vagyok nálad, de szerintem nem most fogod megtalálni az "igazit", felesleges rajta agyalni meg szomorkodni.
2018. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarok 22 évesen esküvőt meg gyereket." 22 éves vagy, nem vagy még házas és nincs még gyereked. Mindig elégedetlen vagy, ha pontosan úgy vannak a dolgok, ahogyan akarod ?

32/f

2018. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem vagyok elégedetlen. De azért egy tartós kapcsolat és egy gyerek szerintem nem egy szinten van.

A házasságot meg a gyereket csak a környezetemből hoztam fel példának

2018. dec. 28. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak segítségnyújtásképp

Nem tudod hogy miért mentetek szét olyan hamar?

Nem mondtak semmit hogy ez vagy az nem tetszik?

2018. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

22 evesen meg nem vagy lemaradva semmirol. A kapcsolatok azert kellenek, mert meg nagyon a felnotte valas elejen jarsz, sokat formalnak rajtad, jo es rossz iranyban is. Az egyutt eltoltott idok, a masik hobbyjai, mas zenek, mas tarsasagok, mind kihatassal lesznek rad. Ezeket fel kell dolgozni, es tovabb lepni.


Errol szol ez az idoszak. Az egyuttelest is tanulni/tapasztalni kell, 30 evesen az ember mar elegge bele van kovesedve az eletebe, ott mar nem nagyon fog valtozni, alkalmazkodni. Eld az eleted, jarj szorakozni, elobb utobb fel fog tunni valaki aki erdekel.


42F

2018. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!