Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai huszonéves csajok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai huszonéves csajok, mit esznek annyira a családapákon és idősebb pasikon?

Figyelt kérdés
Nem egy nő ismerősöm mesélte, hogy ők kavartak, összejárogattak idősebb pasikkal, és konkértan közölték, hogy őket izgatja a nagyobb has, ha az illető családapa, stb. Valamint volt egy csajszi, aki konkrétan randin közölte, hogy neki még nem volt komolyabb kapcsolata, és kiderült, hogy azért, mert egy idősebb családapával járogatott össze előtte és lebukott az asszony előtt. Komolyan ennyire izgató egy családapa, vagy idősebb pasi sok huszonéves nő számára? :D
2018. dec. 28. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Légy te is apuka!!!
2018. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ízlések és pofonok. Én is huszonéves nő vagyok, de inkább halnék meg szűzen, ha csak kisgyerekes, aputestű, negyvenes férfiaknál lenne esélyem. Nem vagyok rászorulva egy sugardaddy-re, van saját apám, aki bármikor segít, ha esetleg anyagi támogatásra lenne szükségem. Az igaz, hogy az idősebb férfiak tetszenek, de ez nálam a 28-32 éves (és természetesen egyedülálló, nem házas, nem elvált, nem gyerekes...) korosztály, mert nem vonzanak a korombeli félalkoholista, bulizós, infantilis egyetemista kisfiúk.
2018. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Az idősebb pasiknak már nagyobb az egzisztenciája.
2018. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Én azt nem értem hogy nem tudják X korban lévő emberek más korban lévők helyébe képzelni magukat. Ez igaz sajnos az idősekre is, akik ráadásul egyszer voltak már fiatalok (!), mégsem tudják a fiatalok helyébe képzelni magukat, de a fiatalok is, akik önmaguk idősebb verzióját nem tudják elképzelni.


Én értem és látom mi tetszik bennük nekik. Több élettapasztalatuk van, anyagilag jobban célba értek. A nők szeretnek felnézni a férfira, minden létező értelemben és erre a korkülönbség jó alap, mert ott önmagukhoz képest a férfi szinte mindenben előbbre jár az életben a kora miatt. Amennyire egy férfi az ártatlanabbságra, romlatlanabbságra, frissességre, fiatalságra, puhaságra gerjed, annyira egy nő az olyan férfira, akire felnézhet, akiről minél több dologban úgy érzi, hogy több nála, sikeres, befutott, stb.

Most sem panaszkodom, de én eléggé várom, hogy 30-as, 40-es férfi legyek majd.


25/F

2018. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
A mnai huszonéves pasik mit esznek az öreg nőkön? Na, pont ugyanazt. Gondolom. Én babgulyás eszek.
2018. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsésnek érzik magukat veled és ezt éreztetik is.
2018. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Valahol hasonló,de mégis más a fordított verzió. Egy negyvenes nő ha ad magára,jók a génjei vonzó tud lenni. Egy idősebb,pocakos,kopaszodó pasi már kevésbé.
2018. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Amikor a húszas éveim elején jártam, nekem is a nálam min. 10 évvel idősebbek jöttek be általában. Mondjuk nős emberekre, családapákra az életben nem másztam volna rá (felételezve azt, hogy tudom, hogy családapa), mert a házasságtöréstől, megcsalástól hányingerem van.

De a korosztályom nagyon nem érdekelt, és nem a pénz miatt. Hanem 1) külsőre is az érettebb férfiak jöttek be (nem kisfiús, sima arc, szőrös, erősebb arcélek, ne legyen nagyon vékony), 2) a korosztályom többsége személyiségileg sem jött volna be. Két véglet van ált. a 20-24 éves srácok között: 1) éretlen, ivós-bulizós, a haverjai az istenek, semmiért nem tud és akar felelősséget vállalni, megbízhatatlan, 2) ha már egy picit több felelősséget vállal, tájékozottabb, akkor magát hiszi istennek és mindenki hülye, csak ő an univerzális igazságok tudója. Ja meg akik nagyon félénkek és nyuszik. Aki meg nem kisfiús kinézetű is és normális viselkedésre is, azt seperc alatt "lefoglalják". 23 éves koromban jöttem össze az akkor 28 éves, mára expárommal, és az az 5 év korkülönbség tényleg a minimum volt, ami szóba jöhetett, kb. Most, a 20-as éveim végére jutottam el oda, hogy már a közvetlen korosztályomból is el tudom képzelni néhány emberrel a párkapcsolatot.

2018. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát mivel a férjem családapa, én őt nagyon csípem. 😄
2018. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi izgató. Nem túl nagy számban, de vannak ilyen nők. Én 40-50 éves korom között, találkoztam 4, vagy 5 ilyen nővel. Konkrétan ők kezdeményeztek. Volt közöttük, aki azt mondta, az nagyon izgató számára, hogy idősebb családapával bújhat ágyba.
2018. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!