Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig egy munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig egy munkahelyemen mindig egy ilyen, akibe belefutok? N

Figyelt kérdés

De mindig csak egy ilyen ember van egy munkahelyen,aki tetszik,más nem,és pont mindig kiderül hogy zűrös,vagyis van valakije.Hármat tudok említeni.Egyikkel nagyon stimmelt volna minden,teljesen azonos karakter volt velem,stb.,erre egy idő után benyögte hogy nem tud lépni,mert egy nővel van együtt,akinél lakik,a nőnek van pénze,nem adja fel ezt.Második elköltözött egy régi kapcsolatából,akkor kezdte csapni a szelet,lassanként haladtunk,mire megjelent a régi nő,és visszaköltözött hozzá.Harmadik volt a leghosszabb,az csak szexnek indult,erre egy idő után bejelentette hogy ő elvált,és most már ténylegesen együtt lehetnénk(nő kidobta),teljesen egyértelmű hogy ezek után nem kellett.

Nem értem.Tök sokan összejönnek munkahelyen,amiből komoly kapcsolat lesz például.Nekem kevés ember szimpatikus,de ha véletlenül az kezd lenni,mindig kiderül valami egy idő után,és befuccsol.

Legtöbb időmet munkahelyen töltöm,máshol nem ismerkedem már,és ez miatt szokott ez úgy lenni,hogy ha sokat együtt vagyunk valakivel munka kapcsán,ez lassan át tud libbenni másfelé,ha már megismerem a másikat lassacskán,tehát nem úgy néz ki hogy meglátok valakit,hű de jól néz ki,és eldobom magam a gyönyörtől.

Munkahelyet akarok majd váltani,jobb ha nem is megyek bele semmibe az új munkahelyen,és legyen tiltott zóna ?


2018. dec. 28. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne tiltott zóna? nincs megszabva hogy hol ismerkedj és csak azért mert ezen a munkahelyeden olyan embereket ismertél meg akik nem hozzád valóak vagy párkapcsolatuk volt az nem azt jelenti hogy az új munkahelyeden is ilyeneket fogsz találni. Nem tudhatod hol találod meg és hogy ki lesz az.
2018. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önismeret, emberismeret, óvatosság.. ha ezekre figyelsz, teljesen mindegy, hogy egy helyen dolgoztok, mennyi a távolság, a korkülönbség. Minden megoldható, de jól kell választani. Az elején látszik, ha valaki komolytalan.
2018. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zzzz90 ***** válasza:
Közvetlen kollégával soha sem szabad kezdeni. Ha kellően nagy a cég és nem kell a másikat naponta látni, illetve nem függ a munkátok egymástól, akkor lehet.
2018. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem is az a probléma, hogy neked kevés ember szimpatikus, hanem az, hogy impulzív ember vagy, akit kvázi szerintem 10-ből 5 csávó bebolondít, csak az kell neked, hogy jó sok időt munka kapcsán együtt töltsetek.


Pedig pont úgy kéne működnie, hogy meglátsz valakit és hú de jól néz ki.

E tekintetben nem is értem a nőket, potenciálisan a legesleggyorsabban a számba jöhető partnereket a külső alapján lehet felmérni.


Ürügyet meg mindig lehet találni arra, hogy az illetővel beszédbe elegyedj.


A nők itt cseszik el sokszor, a munkahelyen egészséges és elfoglalt emberek vannak, nincs mindig idő a szerelemre.

2018. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es,írtam hogy egy munkahelyen csak egy személy van ilyen,nem keverek többel,és a munkámat se váltogatom évente.Nekem nem olyan kell,aki külsőre hirtelen nagyon bejön,mert ott 10-ből 10-ben nem tetszik a belső.
2018. dec. 28. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Írtál valamit, erre írtunk valamit, de még mindig nem értem, hogy mi a gond?


Dobálózol itt a 10-ből tízzel meg stb. hát nem csodálom, hogy kevés szimpatikus ember van számodra, mert már ezek az irományaid arra utalnak, hogy valami nem kóser veled.

2018. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerd meg jobban, mielőtt közelebb, pláne az ágyadba engedsz valakit.

Emellett az önismereteden is fejlessz, hogy miért éppen az ilyen alakokkal alakul valami.

2018. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!