Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már 2 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 éve szerelmes vagyok egy fiúba, de onnan ismerem hogy a nagyszüleink jóban vannak. Inden Húsvétkor átjönnek és találkozok vele. Érdemes rá vesztegetni az időmet vagy sem?

Figyelt kérdés
Ő két évvel idősebb. Csak engem az kavart be hogy iskolában mindig egymást bámultuk húsvétkor meg kerülte a pillantásomat, mikor mentek el, akkor csak ő nem adott puszit mert még a bátyja is adott.
2011. júl. 28. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Azér kerülte a pillantásodat mert zavarban van és nem akarta,hogy látszódjon rajta,hogy tetszel neki,cikis lett volna számára a felnőttek előtt.

De ha két év alatt nem mert nálad kezdeményezni,akkor szerintem hagyd,az ilyen fiú aki fél odamenni egy lányhoz szerintem lúzer.

2011. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , amúgy 15 vagyok ő meg 16, 17 lesz
2011. júl. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!