Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdeklem? Miért nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem? Miért nem ír szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akire ráírtam (ismeretlenül), kétszer beszéltünk, de csak másodjára volt hosszabb, és szerintem jól ment, viccelődtünk, kedves volt velem stb. De eltelt pár nap és nem beszéltünk azóta. Nem érdekelem szerintetek? :D Annyira tetszik, plusz most hogy tudom hogy a személyisége is jó (-nak tűnik), nem akarom "elengedni".. :D Facebookon beszéltünk egyébként. Nem akarom zaklatni és ráragadni hogy irogatok neki, de olyan rossz. 😂

2018. dec. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Elég egyértelmű, hogy nem érdekled. Keress mást. Ennyi.
2018. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdekled.
2018. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Csak annyit írok ide:

Ahányszor próbáltam erőltetni, írtam, kerestem, próbálkoztam, annyival égőbb lett sztori. Mostanra max egyszer írok, ha nem ír, akkor úgy vagyok vele, írjon amikor akar, de elengedem a dolgot.

Ha valakit érdeklek, úgyis keres.

2018. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, akkor elkezdek lemondani róla. Köszi a gyors válaszokat. :) De még jöhetnek, érdekel a véleményetek.
2018. dec. 28. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Elbeszélgetett veled, de komolyabban nem érdekled. Majd lesz más.
2018. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2018. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!