Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hajós, legyen matróz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hajós, legyen matróz, gépész, hajóparancsnok mennyire vonzó nektek?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy a lányoknak régen nagyon bejöttek a hajósok.

Vajon most is így van?

Mennyire igaz ez?


Ha mondjuk esetleg bejön akkor csak ilyen alkalmi vagy tartósabb kapcsolatot próbálnátok kiépíteni vele?



2018. dec. 29. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez utoljára talán a 19. században lehetett igaz, max. a két világháború között. Különösen, hogy a II. világháború után robbanásszerűen beindult a légiközlekedés meg -szállítás.
2018. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazából nálam a foglalkozás nem játszik túl nagy szerepet. Nem nagyon tudom amúgy, hogy mit is foglal ez a munkakör magába. Azt, hogy mondjuk sokáig távol is van? Mert az annyira nem vonzó számomra. De úgy általánosságban az ilyen "különlegesebb" foglalkozások bejönnek. De ha sokat van távol az sosem jó. A hajókat viszont imádom, régóta gondolkozom, hogy meg kéne csinálni rá a jogsit. Csak nőként ez olyan kinézett dolog. :D
2018. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Mmmmhhh hatalmas árbócrudak... vonzó tőkesúly... cuki egyenruha... én is alig bírok magammal, nemhogy a lányok!!! 😂

32/f

2018. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tengerészgyalogosok biztos bejönnek a nőknek...
2018. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vonzó,akár tartós is lehet,nem sok vizet zavar otthon
2018. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"A tengerészgyalogosok biztos bejönnek a nőknek..."


Kéne a francnak egy gyilkológép, aki több, mint valószínű, hogy PTDS-től szenved (a lehetséges drogokról, amiket erre kell szednie, már nem is beszélve).

2018. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az nem PTSD?

32/f

2018. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, de, csak már álmos vagyok.
2018. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha a rombolonaszad mellett a dingijèt is jol tudja kormanyozni 🙃😉
2018. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!