Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 12 éves korom óta minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 12 éves korom óta minden közösségből kiutáltak, nincsenek barátaim, se haverjaim és soha nem volt még barátnőm akkor az mennyiben lehet az én illetve a világ hibája?

Figyelt kérdés
F/28
2018. dec. 30. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem csodalkozom h kiutaltak
2018. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
És azért jössz ide gyakorira, mert innen nem tudnak kitiltani.
2018. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt szokták mondani, hogy: "Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni."


A te eseted is valami ilyesmi lehet.

2018. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

És ha megtalálod a hibást, mire mész vele?

Nem másokat kell okolni, hanem felelősséget vállalni a tetteidért, és fejleszteni önmagad.

De te egy lusta idióta vagy, aki inkább másokat hiibáztat a nyomoráért, ahelyett hogy tenne ellene.

2018. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Függ attól, hogy kik, mikor és miért utáltak ki. Van ami az ő hibájuk, van ami a tied. Viszont azt mondod nincs melletted senki és sose volt, ez gyanúlt kelt bennem, hogy valami olyan hiba bújik meg benned, ami miatt az emberek nem nagyon kedvelnek. Ezt jó volna kideríteni.
2018. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Viszont azt mondod nincs melletted senki és sose volt, ez gyanúlt kelt bennem, hogy valami olyan hiba bújik meg benned, ami miatt az emberek nem nagyon kedvelnek. Ezt jó volna kideríteni."


Nem túl nehéz ezt kideríteni, nagyon csúnya vagyok, ezért menekülnek előlem a nők szerintem.


Netes ismerkedésnél képküldéskor fagy be általában az ismerkedés.


Élőben kiröhögnek, elszaladnak előlem, megaláznak, kigúnyolnak.

2018. dec. 30. 12:35
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Tegyük fel, hogy tényleg csúnya vagy (tekintve, hogy a szépség relatív, így ez már alapból nem igaz, de tételezzük fel, hogy nem így van) ez nem zárja ki azt, hogy nincsenek haverjaid, barátaid.

Másik, hogy a külső nem minden, nem mindenki ennyire felszínes, mint egyesek.

2018. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amikor 100 nőből 99 kukázik, akkor azért ki merem jelenteni hogy csúnya vagyok...


Ez van. Nyilván lehet nem csak ez a gond, egyébként is elég nehéz jellemem van, nem tudok könnnyen barátkozni sem.

2018. dec. 30. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Amíg valami ami veled történik az a "világ hibája", addig nem nyílik ajtó az önmeghaladásra, mert addig csak az van, hogy nem te vagy a sorsod kovácsa, csak hánykolódsz az élet tengerén, a hullámok löknek kény s kedv szerint idébb, odább.


Kivétel nélkül minden embert érnek valamilyen impulzusok.A probléma ott kezdődik, mikor ezekre nem tudunk konstruktívan reagálni, és az impulzusokat akarjuk megváltoztatni, nem vállalva ezzel a felelősséget az érzelmi életünk minőségéért.


Igen, van olyan, hogy valamilyen közösség minket nem fogad be, hogy ezt miképpen éljük meg, az teljes mértékben a mi felelősségünk.Ha úgy reagálsz, hogy az számodra hátrányos(például alkoholba menekülsz), az a te felelősséged.

2018. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező! Kérdésed nem csak a nőkre vonatkozott. Itt lepontoznak de hiszem és vallom aki egy külsőt figyelmen kívűl hagyó kapcsolat teremtésére is alakalmatlan.Magyarul nem tud barátkozni az nem fog tudni szerelmi kapcsolatot se kialakítani.

Szerintem buta vagy kiállhatatlan vagy. Badoon rengeteg nagyon csúnya lány"zaklat" engem ,szerintem te tudnál közülük választani. Ja hogy magasak az igényeid?

Másik hasonlóan csúf emberekkel barátkozol,eljártok programokra,vagy edzeni.De szerintem nem a csúnyaság a bajod

2018. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!