Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csodálatos férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csodálatos férjem, egy gyönyörű kislányom, és úton van a második gyermekünk. A világ legboldogabb embere vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pár honapja elkezdett írogatni egy nagyon régi ismerősöm. Tudja hogy családom van, és azt is tudja, hogy ismét gyermeket varok.Kivancsisagbol vissza írtam neki. Találkozni szeretne velem, amit én nyilván nem szeretnek, és azóta nem is válaszolok neki semmire. Az érdekelné, hogy szerintetek mit szeretne egy várandós nőtől???
2018. dec. 13. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
kamatyolni, mert sokakat izgat ez, bár nem tudom, mi izgi van benne..
2018. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahogy én is erre gondoltam, csak nem voltam benne biztos. Nagyon köszönöm!
2018. dec. 13. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Meg akar dugni!
2018. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem mimdegy mit akar? Neked családod van. Ha ennyire unatkozol, süss inkább még egy adag bejglit, de ne más pasikkal szórakozz.
2018. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megállapodott családanya vagy, aki úgysem akar tőle semmit, akkor úgyis mindegy, hogy mit akar. Esetleg ha kíváncsi vagy, kérdezd meg tőle.
2018. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Úgyis azt fogja mondani hogy csak beszélgetni akar. A vége az lesz hogy bepróbálkozik egy dugással. (teherbe már nem eshetsz)

Nálam az ilyen találkozások mindig az ágyban végződnek.

2018. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha foglalt vagy, és eszed ágaban nincs valtoztatni ezen a felálláson, akkor abból nem lesz dugás. Es ha állítása szerint csak beszélgetni akar, akkor mondhatod azt, hogy: "Jó, ha lesz közös témánk, akkor majd beszélgetünk."
2018. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Miért érdekel egyáltalán?Tiltod és kész.


Izgat ugye?Ha annyira csodálatos lenne a férj-gyerek-családi idill, nem izgatna.

2018. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

A szokásos terheshiszti?

Csak meg akar dugni----terhesen is. :D

Ne láss bele többet nyuszicsibe.

Lehet ezt is lepontozni. :D

2018. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!