Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy Pasi akivel még csak egyszer talákoztam de akkor is csak egy pár szót beszélgettünk. És az is kb 4 hónapja volt. Azóta folyamatossan beszélgetünk msn-en meg levelezünk külömböző közösségi oldalakon meg felhiv. És amúgy nagyon messze lakik. Kb 300km van köztünk. :S De találkozni akar. Mindig irja, h szeret meg hasonlók és, h velem akar lenni. De gyakran beszél a szexről is, h mit szeretek az ágyan meg, h mit csinálna velem meg hasonlók. És meg fordult már a fejemben, hogy nem-e csak a szexre megy és utánna meg nem akar tőllem semmit.
2010. jún. 28. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

nem igaz, hogy nemérzed, az -e kötőszócska rosszhelyen van :D na de mindegy

nem tudom milyen választ vársz. minden fiúban benne van a szex vágya, de ezt tőlünk nem fogod megtudni, csak tőle. mondjuk ha csak arra kellenél neki, nem valószínű, hogy bevallaná. de a távkapcsolatok soha nem végződnek jól, szerintem ne nagyon erőltesd ezt vele.

2010. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
300 kilométer távolságbóül szerintem tuti semmi komolyat nem akar. Szerintem felejtsd el és keress valakit a közeledben, akivel nem csak net-kapcsolaton keresztül érintkezhetsz...
2010. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!